Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mikor nektek megvan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mikor nektek megvan, párotokat kielégítitek kézzel és orálisan vagy kizárólag, akkor mikor nektek is lehet mindent?

Figyelt kérdés
20 L

2015. nov. 15. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig lehet mindent. Kifogásokat keresni is.
2015. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En igen, attol meg neki lehet jo :)
2015. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 RRR ***** válasza:
16%

kielégített a nőm

de

én is őt,mert nem zavar és sokkal "kancásabb" olyankor,ami igen izgató

2015. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
#3 Te f a sza gyerek vagy, ezzel én is így vagyok! Szerencsére már az asszony is megértette, hogy tényleg nem zavar ha véres lesz a lőcsöm, és hogy baromira izgat a dolog, ha megvan neki, ha nincs. Az igazi férfi ilyenkor is férfi.
2015. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Nejem régebben kielégített, de ő magának nem kedvelte ilyenkor. Fantáziája nagy volt, szeretett játszani.

Én viszonoztam neki úgyis máskor. És persze ő mindig többször jutott a csúcsra, mint én, tehát ha számolnánk, ki hányszor juttatta el a másikat, ő eléggé lemaradna ;-)

Manapság 15 év házasság után, esélyem nincs rá, ha megvan neki. :-(

2015. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Èn is ki szoktam elégíteni, de én nem megyek el olyankor.

Engem taszìt.

2015. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Persze, nem befolyásol semmit.

Szeretek a páromnak örömet szerezni.

Szerintem ez nem olyan dolog, hogy csak akkor adok, ha kapok is:)

2015. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én is szeretek örömet okozni partneremnek. Ilyenkor inkább vágyok masszírozásra, mint kölcsönös szexre.

Közösülni nem szeretek ilyenkor, de kézzel volt már rá példa. (bár azért sem rajongok)

Különben is, ha csak én csinálom páromnak, számomra az is nagyon izgató. :-)

2015. nov. 15. 21:24
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én barátom ilyenkor is szexelne, legtöbb eseten beadom a derekam. Pedig utálja a vér látványát is. Nem is fogom sose megérteni. Képes még ilyenkor is orálisan is kényeztetni,amit én is élvezek,főleg hogy még így is ki akar elégíteni. Azt tapasztaltam,hogy ilyenkor enyhülnek is a görcsök, elmúlik tőle a fájdalom. De néha annyira rosszul vagyok,hogy inkább hanyagolnám a szexet. Ha a barátomon múlna,még ilyenkor is szexelne.:) Én viszont nem mindig szeretném ilyenkor.

Amúgy annyi hogy egy törölközőt mindig kell magunk alá rakni,hogy a lepedő ne legyen olyan, VAGY fürdőszobában:DD

2015. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Lényeget lehagytam, természetesen kielégítem máshogy ha mégse akarok szexet. Valamivel kárpótlom :D Feltétel nélkül bármikor kielégítem, nem várom el,hogy akkor nekem is jó legyen. MErt ez nálunk odavissza működik.
2015. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!