Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz az egy párkapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz az egy párkapcsolatban, ha sokszor fiktív karakterek izgatnak fel és szex közben is őket képzelem a párom helyébe?

Figyelt kérdés

Lassan tíz éve vagyunk együtt, tök jókat szexelünk meg minden, de az esetek 60-70%-ában mást képzelek a párom helyébe. Mostanában regények szereplőit, régebben animés karaktereket. Csak és kizárólag kitalált, a valóságban nem létező pasikról van szó.

Nem szoktam ezt reklámozni itthon, de néha elgondolkozom rajta, hogy vajon mennyire zavarná a páromat, ha tudná ezt. Egyébként jó pasi, és kezdi még jobban összeszedni magát, szóval így még könnyebb képzeletben lecserélni egy hasonló fizikumú férfira. Nagyon gáz ez így? Még csak azt sem mondom, hogy szándékosan csinálom, mert sokszor csak úgy bevillannak más pasik és nem lehet kiűzni őket a fejemből.


2015. nov. 17. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:
csak a magam nevében tudok nyilatkozni. engem nem zavarna, sőt szerepet is játszhatnánk.
2015. nov. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne mond meg neki. Legyen a te kis titkos. Lehet ezután ha elmondanád, lehet tönkreteszed... És ez lesz a fejében, mikor sexeltek.
2015. nov. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmiképp se mondd el neki! Lehet ezzel összetöröd a szívét, és tönkre megy a kapcsolatotok. Maradjon meg szerintem is a te kis titkod. Jobban jársz. :p
2015. nov. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

hát persze :D nehogy őszinték legyünk egy párkapcsolatban.

még a végén kiderülne, hogy lehet megalkuvás nélkül is élni és csak pocsékoltuk az időnket.


ha a párodnak van egy kis érzelmi intelligenciája, akkor értékelni fogja, hogy elmondtad.

csupa pozitív dologban qrva könnyű az őszinteség ^^


együgyű birkának tartom a 2. és 3. válaszolót, valamint az emberek jelentős százalékát.


egy embernek, főleg 10 év után. szüksége van szabadságra.

ahogy szüksége van fizikai, úgy szüksége van intellektuális és szexuális szabadságra is és ez még csak nem is durva. fantázia, regényhősökről. kérlek....

ki tilthatná meg neked, hogy miről fantáziálhatsz?

egy normális ember ilyet nem várna el tőled.


ha nem annyira tudatos a párod, mint én. akkor kicsit simogasd meg az egóját, hogy ne essen rajta csorba emiatt, de persze. ez egy bizalmon alapuló kapcsolatba teljesen belefér.

sőt... nekem ennél durvább kérés is beleférne. mindenféle cockold betegség nélkül.

2015. nov. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jó persze, arról fantáziálok, amiről akarok. :)

De elég régóta csinálom ezt és nem szívesen osztanám meg a párommal nyíltan. Nem is feltétlenül azért, mert rosszul esne neki, vagy megsértődne rajta, hanem mert ez az én magánszférám. Vagy valami ilyesmi. Néha olyan érzés, mintha szeretőt tartanék, csak épp nem kézzel foghatót. :) Igazából ez utóbbi miatt zavar olykor. És a párom azért nem hülye, tudja, hogy néha másról fantáziálok, csak azt nem tudja, hogy ennyiszer.

2015. nov. 17. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!