Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar minden pasi csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar minden pasi csak megdugni?

Figyelt kérdés
Ez a belépő nálatok? Amint kiejtem a számon, hogy nem alkalmi kapcsolatot keresek utána nem írnak/ keresnek többet a pasik. Pedig jóravaló, szép, normális lánynak mondom magam. Ez miért van? Miért jó az hogy 30-40 csajt megfektettek és ebben nincs semmi érzelem? Ti végig így akarjátok leélni az életetek? szerelem és érzelmek nélkül? 23/L
2015. nov. 17. 12:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
rosszúl állsz a dologhoz :) én 22 éves lány vagyok és igen, sokan akarnak csak szexet, de ha ügyes vagy akkor más is lesz és nem kell egyből az elsőn randin szexelni :)
2015. nov. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
14%
Tudod a nagy kuffedbe jó pakolni, de ciki veled közlekedni.
2015. nov. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
15%

De butácska vagy :-P :-D

Jó szex nélkül nincs jó kapcsolat. Azaz szex és ha az működik, akkor lehet hosszútávon valami ... Fordítva csak a leányregényekben megy ;-)

2015. nov. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Én hosszú kapcsolatot akartam, neten mégis félezren elutasítottak. Akkor hogy is van ez?
2015. nov. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Én egyszer így égettem meg magam. Belementem, megszerettem, majd közölte, hogy nem akar komolyat. Lényegében kihasznált. Még 1x nem fognak!
2015. nov. 17. 12:12
 6/27 anonim ***** válasza:
42%

Mint mindennek, ennek is több oka van.


A férfi-női kapcsolatokat a nemi ösztönök határozzák meg, és a férfinak és a nőnek más a programja, mivel eltérő terheket vállalnak egy utóddal, és eltérő számú utóduk lehet, ennek nagyon sok helyen utána tudsz olvasni.


Aztán gondolj arra is, hogy mivel csak a legjobban kinéző pasik érdekelnek (akiket Te átlagosnak nevezel), nos ezek közül csak az lesz szabad, aki nem akar kapcsolatot, mert ha akar, akkor igen gyorsan talál is magának. Persze van kivétel, de a többség szerintem így működik.


Nem biztos, hogy így akarják az életüket végigélni, de a legtöbb férfinak van ilyen szakasza, amikor ez az igénye. Lásd legelső bekezdésem. Egy kicsit kereslet-kínálat dolog is ez, a férfiak nehezebben kapnak alkalmi szexet, ebből lesz hiányuk, és ezt kezdik el sokra értékelni és hajtani, míg a nők könnyen kapnak szexet és nehezebben komoly kapcsolatot, ezért ők meg ezt hajtják.


Megértem, ha nehézséget, fájdalmat okoz ez a jelenség, de sajnos ez nem hiba, hanem ez a dolog ilyen.

2015. nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
42%
Én például 22 éves szűz fiú vagyok. Még tanulok, ezért nem keresek komoly kapcsolatot, mert nincsen rá kapacitásom/ időm és energiám. Fiatalabb koromban nem volt lehetőség szexelni: osztálytársaim szinte mind fiúk voltak, a lányok akik voltak, meg megmondom őszintén nagyon nem tetszettek. Nem jártam el bulizni sosem, és fiúkkal haverkodtam, a hobbinkat gyakoroltuk, nem igazán csajoztunk. Azért sem akarnék nagyon becsajozni, mert akik fiatalon kezdték, az a tapasztalatom, hogy nem vitték sokra az életben sem, és a tanulásban sem. Így, hogy betöltöttem a 22 évet, érzem, hogy szükségem lenne már egy jó szexre. Nyilván nem ilyen jobbra-balra kefélgetésben szeretném elveszteni. Szóval én se tudom, hogy mit akarok, de azt tudom, hogy komolyat semmiképpen sem. A másik nagy tévedés, hogy aki alkalmilag szexel, nincsenek érzelmek. Hogy ne lenne már? Egy szép csajjal szexelnék, nem létezne, hogy ne lennének érzelmek... Miért jó az, hogy 30-40 csajt megfektetni? Nem tudom, én az elsőt fektetném már meg, de abból is nyilván csak egy-két dugás lenne, a fent említettek miatt. Mivel fiatal koromban semmi kalandozás nem volt, úgy érzem, hogy ezt most be kell pótolnom, tehát ezért sem szeretnék komoly kapcsolattal kezdeni egyből. Egyébként azt mondják jól nézek ki, de mégse nagyon találok partnert. Lehetséges, hogy nincsen önbizalmam. Honnan is lenne? Röviden ennyi. Szerintem sokan vannak ugyan így, mint én. Remélem most már nagyjából érted :)
2015. nov. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
24%
ohhh de sajnállak !:'(
2015. nov. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
4%
Elég ostobának tűnsz. Nem véletlenül akarnak csak megdugni. Mégis hogyan vársz mást? Egyébként csakis tőled függ hogy hogyan állnak hozzád, nem mástól!
2015. nov. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
70%

#7:

Ez nagyon gáz ... így mentegetni magad ... és ezt te elhiszed magadnak?


"Még tanulok, ezért nem keresek komoly kapcsolatot, mert nincsen rá kapacitásom/ időm és energiám."

Főiskola mellett dolgoztam, plusz indítottam saját vállalkozást, megnősültem és született gyerekem. Nagyon gáz, ha a szimpla tanulás mellett nem vagy képes kapcsolatra.


"Fiatalabb koromban nem volt lehetőség szexelni"

Nem állt fel? Mert azon kívül nincs indok rá, csak kifogás ...


"akik fiatalon kezdték, az a tapasztalatom, hogy nem vitték sokra az életben sem, és a tanulásban sem"

22 éves szűz fiú és a nagy tapasztalatai :-P :-D ... Eleve paradoxon, hogy tapasztalataid lehetnek ezen a téren. Semmit nem befolyásol az ember életében, hogy mikor kezdi: elkezdtem időben és köszön elégedett vagyok azzal, amire vittem. Pedig volt legalább három tucat kapcsolatom (nagy része alkalmi, szex kapcsolat, de több hosszabb is), ezen felül pedig a leghosszabb kapcsolatom 18 év, három gyerekkel ;-) Köszönöm nem szenvedek hiányt társban, szeretetben, boldogságban és anyagiak miatt sem panaszkodom.


" Miért jó az, hogy 30-40 csajt megfektetni?"

Majd ha megtetted megtudod ... Látatlanban, úgy hogy egyhez sem volt közöd, hogy mondhatsz véleményt?


"Szerintem sokan vannak ugyan így, mint én."

Remélem hogy nem és a többség életképes ...

2015. nov. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!