Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak mi a véleményete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak mi a véleményetek arról, ha egy szűz lány rendszeresen önkielégít?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok,az átlagosnál magasabb a libidóm (de csak ezért nem szeretném elbagatelizálni a dolgot, így inkább várok többet a megfelelő társra). Jól, hamar nedvesedek, de ujjal behatolni akkor is csak hosszabb idő, ellazulás után tudok, addig belül nem tudom magam ingerelni, csak a csiklót. Viszont nem elég egy orgazmus. Kedvtől, időtől függően 2, de akár 8 is lehet egymás után. Az elsőhez általában több idő kell, de utána (általában) egyre gyorsabban, rövidebb időközökkel jön a többi. Későbbi szexuális életben lehetez probléma? Mert ugye a fiuk általában egyszer (hamar) elmennek és utána csak órák múlva képesek a következő erekcióra (lehet, rosszul tudom).

2015. nov. 17. 16:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet bajod ettől, szerencsés vagy, hogy nálad ez így működik (lehet sorozatos orgazmusod), de nem vagy egyedül. sőt, minél jobban megismered a tested, és, hogy mi a jó neked, annál jobb.
2015. nov. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
rosszul tudod. a fiúk sem egyformák.
2015. nov. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha ügyes a fiú, vissza tudja tartani addig a saját orgazmusát, amíg te kétszer, háromszor,... nyolcszor elélvezel. Csak majd ha odajutsz, szólj neki, hogy erre lenne igényed!


Amúgy magával a masztival sincs semmi probléma, váljék egészségedre!

2015. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz probléma, és természetesnek tartom 😃
2015. nov. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Legtöbb lány kb. 12 éves (+-2 év ált.) korától önkielégít, tehát nagy részük még szűzen ... :-P


A fiúkat meg rosszul tudod :-D ... Nekem kb. 15 perc kell a következőhöz ...

2015. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tudod, ez utóbbi adottság kérdése abszolút. Túl sok filmet nézel, ott mindig ezt mutatják. Nekem max pár perc pihenő és kész vagyok újra, ha izgatnak közben... ameddig pihen a szerszám, addig meg dolgozhatok kézzel. Ezen felül egyáltalán nem mindenki megy el hamar. Ha nagyon nedves vagy és még tág is, akár órákig is tarthat! Exemmel az első szexünk 1,5 óra volt... orált nem számítva.
2015. nov. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy csináltam a barátnőmnek, hogy mire elmentem addigra 3x is. Persze ez nem mindig sikerült de próbálkoztunk :) Viszont nekem elég annyi ha elmegyek, gumicsere és utána már mehet is tovább. Lehet, ha idősebb leszek akkor már nem így lesz de most még így működik a dolog.


Nekem az a véleményem róla, hogy jól teszed ha jól esik. Magadnak teszel jót, nem kerül semmibe és megismered a tested. Talán annyit tennék hozzá, hogy ha nem muszáj, akkor eszközöket ne nagyon használj még egyelőre, legalábbis rendszeresen ne, max kipróbálni ezt-azt.

2015. nov. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Eszközöket tényleg nem akarok használni a saját kezemen és fantáziámon kívül :)

Köszönöm az eddigi válaszokat, "mentek a zöld kezek"! Kíváncsi lennék a véleményekre (trollkodástól kérlek kíméljetek)

2015. nov. 17. 18:28
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Felőlem csinálhatja, csak lehetőleg ne tágítgassa magát és vigyázzon a szűzhártyájára.
2015. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Persze nem csinálom mindig, amikor csak kedvem szottyan hozzá ès van rá lehetősègem, ès feszültsèg levezetèskènt sem, mert ennyire szerintem tudnia kell magán uralkodni az embernek ès a szexualitást sem akarom az ösztön-kielègìtès szintjère ledegradálni. A másik, meg hogy amikor van egy kis várakozás, hogy most mèg nem engedek a vágynak, az felcsigáz ès kèsőbb jobban èlvezem.
2015. nov. 17. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!