Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyenek a nők?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a nők?

Figyelt kérdés

Rengeteg nő előadja magáról, hogy ő szeret alárendelt lenni a szexben. Egyre nagyobb népszerűségnek örvend a BDSM, már több kimondottan BDSM társkereső, szexpartner kereső létezik.

Szerintem a nők legnagyobb részének a fantáziájában megfordul az ilyenfajta szex.

De a tapasztalatom az, hogy 10 nőből 9-nek addig nagy csak a szája amíg neten levelezget, aztán amikor ott lenne egy férfi akivel tényleg meg kéne csinálnia azokat a dolgokat, akkor jönnek a kifogások, amik olyan kifogások, hogy még egy hülyének is leesik, hogy üres kifogás, és igazából a nő csak beszélgetni, álmodozni van fönt ilyen oldalakon, és félne megcsinálni amit annyira előadott magáról.

Ritka mint a fehér holló az olyan nő, aki tényleg kis is meri élni élőben az ilyesfajta vágyait.



2015. nov. 18. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Így igaz. De nem lehetetlen. Nekem is sikerült párszor, bár tény a többség csak szóban odaadó:)
2015. nov. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ez azért van, mert a nők igazi férfiaknak szeretnék alárendelni magukat. Sajnos a pasik többsége csak előadja magáról, h igazi férfi...
2015. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem csak a szám jár, de mivel van partnerem állandò, akkivel nèha áldozunk ennek a "szenvedélynek" is, ìgy nem nagyon foglalkozok mással.

De biztos igazad van.

2015. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Mind a háromban van igazság.

Az első alátámasztotta amit én mondtam, hogy sok nő csak szájban nagy a témában.

A másodiknak is igaza van, azért a férfi oldal se mindegy milyen.

És a harmadik pedig azon kevés nőt képviseli aki tényleg merész, de sajnos ők kevesen vannak szóval hamar elkapkodják, lefoglalják őket a férfiak.

A többi férfinek meg maradnak a száj hősők. :D

2015. nov. 18. 20:25
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem meg ismeretlenül az internet homályában pontosan hogy előadják a vágyaikat, kiélni meg ismeretlennel nem éppen veszélytelen. Mert mi van ha a másik egy baltásgyilkos, vagy eldurvul, ilyesmi? Ez pont az a téma, amihez elengedhetetlen a bizalom.

33F

2015. nov. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Részben igazad van. A BDSM egy bizalmi játék. Véleményem szerint kizárólag akkor tud a nők nagy része belemenni, ha nem rögtön ajtóstól akarsz a házba menni. :)

Vagy baráti vagy normál kapcsolat kell hozzá hogy tényleg fel tudja vállalni a vágyait és álmait személyesen is.


Az álmok és vágyak sok esetben a valóságban sokkal keményebbek, mint képzeletben. Ezt is figyelembe kell venni.


Aki már kipróbált ezt-azt az tudja, hogy milyen kemény és elviselhetetlen tud lenni egy-egy dolog ami a képzeletben nagyon izgatónak tűnik.

2015. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A BDSM-hez száz százalékos bizalomra van szükség mindkét fél részéről, így érthető, ha valaki ismeretlennel nem akar azonnal belemenni ilyesmibe. Ennek inkább örülj ahelyett, hogy panaszkodsz miatta, általában azt jelzi, hogy az illető kellően felelősségteljes (ha csak a szája jár, azt más jelekből úgyis látod) és pont hogy nem érdemes lemondani róla. Ha már tisztáztátok, hogy kinek mi jön be BDSM terén, ismerjétek meg emberileg is egymást, ha úgy is megvan az összhang, akkor kerüljön csak elő a pálca meg a kötelek.
2015. nov. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!