Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb lány tényleg túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány tényleg túl tág? Vagy csak én futottam bele 4 annyira tág nőbe folyamatosan, hogy csak harangozok?

Figyelt kérdés
Alig van szorító érzés, pedig már több nővel voltam. De annyira szoros egyik sem volt, amitől el tudok menni 2-3 perc alatt. Nem szorítanak. Sőt sokszor belankadok, mert nem érzem a hüvelyt, olyan tágak. Pedig még gyerekük sem született, hogy arra lehessen fogni. Lehet a túlzott nedvesedés miatt ilyenek (nagyon kívánnak és fullra kitágulnak rögtön. Eleinte 1 percig még szűk a vaginájuk, de utána olyan mint a ,,világűr".
2015. nov. 18. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Elofordulhat, hogy a te keszulekedben van a hiba. ;)
2015. nov. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én elég tág vagyok, hamar nedvesedek, de a 4 centinél valamivel kisebb vibrim teljesen kitölt. Nem lehet, hogy a farkad túl vékony?
2015. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lehet, ha 4.8 cm keskenynek tekinthető.
2015. nov. 18. 21:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint csak "kifogtad".
2015. nov. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát nekem meg épp ellenkezőjét szokták mondani, hogy túl szűk vagyok.. pedig én is hamar benedvesedem...
2015. nov. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt a barátnőm, hogy elöl szorított valamennyire, de bent én is "harangoztam" :)


Előtte voltam egy lánnyal ő tökéletes volt, szűk, puha, nedves.. nyami nyami.

De egyszer egy terhes csajjal is voltam és meglepetésemre ő volt a legszűkebb talán, az már rendesen szorított. Nem is gondoltam, hogy van ilyen :)

2015. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Fordítsd előnyödre! Mindig is izgatott, milyen lehet egy nunit megöklözni. Te kipróbálhatod! :)

Persze, ha a partnered bele megy és valóban tág is. :)

33F

2015. nov. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van a nedvesedésnek az a szintje, amikor már én (a női fél) sem érzek semmit. Akkor kell pózt váltani. :) Egyébként sosem voltam szűk, de pont azért vannak azok a fránya izmaink, hogy használjuk őket. Igen, odalent is! Úgyhogy rám még nem volt panasz. :P
2015. nov. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vagy már sok pasival voltak előtted.

Amúgy hüvelytorna segít a túl tág hüvelyen.

2015. nov. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát most őszintén, elég csinos a mostani párom és az ezelőttiek is azok voltak. Biztos nem egy és két pasival voltak már együtt, soknak tetszenek. Amúgy meg ez nem hiszem, hogy befolyásolná ezt. Hány olyanról tudok, hogy 30 pasija volt, mégis szűk és hány olyan van (barátok is mondták), hogy szinte senkijük sem volt, mégis tágaK. Lehet ez csak anatómiai felépítés kérdése. Van olyan is, hogy szülés után nagyon kitágul valaki, van olyan, hogy szinte észrevehetetlen.
2015. nov. 19. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!