Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 13/4 péniszméret?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13/4 péniszméret?

Figyelt kérdés
Lassan betöltöm a 16-ot és érdekel, hogy létezik-e olyan nő, akit 13cm hosszú 4cm vastag péniszmérettel ki lehet-e elégíteni. Illetve még van-e rá esélyem hogy még nő esetleg?
2015. nov. 18. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos erre nincs esély. De Thaiföldön átalakítanak nővé viszonylag olcsón. Azzal lehet jobban jársz.
2015. nov. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Ez az átlagos intervallum alsó határa. Kb. ekkora a vibrim, és teljesen kitölt. Ha figyelembe vesszük a hüvely méreteit, meg hogy mennyit nyúlik izgalom hatására, ez már az a méret, amivel ki lehet egy nőt elégíteni. Csak annyi, hogy nem minden pózban éri végig.
2015. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A vastagság is számít.
2015. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem, hogy nem én vagyok a bolygón az egyetlen nő, akinek azzal tud hüvelyi orgazmust okozni a párja, hogy a hüvelybemenettől kb. 5 cm található G-pontját stimulálja.


Annak a kiszámítását, hogy ez hány centis pénisszel lehetséges, rád bíznám. :-)


Férfit soha nem péniszméret alapján választottam, de mázlista vagyok azzal, hogy a párom pénisze kb. 12/3,5 cm, ezzel még épp semmilyen pózban nem tudja telibe találni a méhszájamat, és vígan multiorgazmusos vagyok mellette. A legsúlyosabb szexuális problémánk az, hogy a társasházunkban enyhén szólva nem tökéletes a hangszigetelés.


A péniszed ebben a korban még nőhet. A mérete miatt akkor kezdj majd aggódni, ha találtál egyetlen lányt vagy nőt, aki azért tud magának ujjazással orgazmust okozni, mert sikerült valamelyik ujját 13 cm-nél hosszabbra növesztenie. :-))

2015. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
tiszta szégyen vagy, és nem fog nőni.
2015. nov. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A páromnak kb ugyanekkora, és sose éreztem szükségét, hogy bár nagyobb lenne. Sőt, egyszer-kétszer előfordult már az is, hogy kicsit helyezkedni kellett, mert túl mélyre hatolt bennem... Ne aggódj, az, hogy mennyire élvezik majd a partnereid a dolgot, nem ezen fog múlni.
2015. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!