Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 éves szűz férfi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves szűz férfi?

Figyelt kérdés

Szép estét!

Szeretnék beszélgetni és tanácsot kérni olyan férfiaktól akik 25 felett még szüzek voltak és mégis valami uton-modon sikerült egy kapcsolatot kialakitaniuk és boldog párkapcsolatban élnek.


Rólam annyit, hogy 30 éves férfi vagyok és szüz. Elég késön kezdtek el érdekelni a lányok, olyan 20 körül lehettem. Talán ennek az az oka, hogy rengeteget bántottak az iskolában fiuk és lányok egyaránt. A fiuk fizikailag a lányok inkább csufolással. En voltam az a fiu akire a lányok csak annyit mondtak: "na ö lenne az utolso akivel"... Oké tényleg nem vagyok egy szép látvány, ugyan nem vagyok kövér és a fogaim is egészségesek, de mégis elbánt velem természet. Ha a Tajgetosz 10 pont én szerintem 7-8 pontot kapnék.

Eletembe 23 randevum volt amiböl 2x volt második randevu. 3 már soha. Valoszinü pechem van de az is lehet, hogy én rontottam el mindet.

Ma volt a 24 randevum amit egy társkeresö oldalrol hoztunk össze. Beültunk egy kávézóba és 3 órát beszélgettünk. Tök jól elvoltunk nevetgéltunk beszélgettünk az életröl, tervekröl stb. A végén mondtam a lánynak, hogy nagyon jól éreztem magam vele és szeretnék vele egy második találkozást. Ö azt mondta másmilyen férfit keres. Legalább korrekt volt és öszinte én ezt is díjazom mert én is ilyen vagyok. Senki nem tudja a "nagy titkomat" senkinek nem mondtam el még eddig.

Ami még plusszban megneheziti a helyzetemet, hogy sokat vagyok külföldön a munkám miatt.


Amire vágyom: Egy párkapcsolat ami kölcsönös bizalomra épül.Jó lenne egyszer szeretni valakit és szeretve lenni, biztos nagyon jó lehet.


Pár dolog rólam:

-nincsenek perverz hajlamaim

-tisztelem a nőket

-nagyon alacsony önbizalommal rendelkezem, de csak a nök terén

- csendes és visszahuzodo vagyok, a társaságban álltalában csak hallgatok és nézem az embereket.


Szivesen fogadnék jó tanácsokat olyanoktól akik jártak hasonló cipöben. Most már belátom, hogy segitség nélkül ez nem fog menni. Gondolkodtam pszichologuson is de a 7000 forintot sokallom 1 óráért, nem vagyok milliomos.

Nyilván akinek volt már 10+ barátnöje az nem fog tudni nekem tanácsot adni hiszen nem tudja milyen a helyzetem.


Szep estet!



2015. nov. 20. 01:10
1 2
 1/11 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
65%
Figyu, írhatok bármit. Ha nem vagyok ott és rugdosom a segged. Nem fog semmi változni, nem igaz?
2015. nov. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Esetleg ragaszkodsz ahhoz, hogy a lány eldöntse első látásra, hogy akar-e veled járni?

Mert a nők többsége inkább századik látásra szereti meg a férfit, mint elsőre.:)

2015. nov. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

majdnem 30 voltam én is mire megtörtént

veled ellentétben valószínű jóval szerencsésebb voltam külső tekintetében mivel sok lány kezdeményezett nálam többen fel is ajánlkoztak (vagy simán szexre vagy csak hogy szívesen lennének a barátnőim) általában ismerősök, tehát középiskolában osztálytársak főiskolán csoporttársak


az érdeklődés nálam már nagyon hamar megvolt de hatalmas gátlás volt bennem nemhogy kezdeményezni nem mertem de még simán igent se tudtam mondani a nálam próbálkozóknak

ma már látom hogy ezzel másokhoz képest óriási előnyöm volt


mire eljutottam arra a szintre hogy jó lenne egy barátnő

23-25 éves lehettem ekkor az amúgyis nagy gátlás mellé bejött hogy még szűz vagyok. ekkor már randizgattam lányokkal de mire szexre került volna a sor mindig úgy intéztem hogy vége legyen az induló kapcsolatnak


számomra a megoldás a sokak által utált friendzone lett végül egy régi barátság alakult át szerelemmé sokkal könnyebb volt mert előtte nem voltam szégyenlős azt nem tudta az elején hogy szűz vagyok de mikor haladtunk előre elmondtam neki. nagyon jól fogadta és türelmesen ált hozzám deklarált párkapcsolatunktól majdnem 1 évbe telt mire megesett a dolog


arra sajnos nem tudok neked jó tanácsot adni hogy tudnál a randizásban sikeres lenni mert az nekem sem ment

idegenek mellett nagyon feszélyezett vagyok, ezért valószínű soha nem fogok tudni jó első benyomást kelteni

így az egyetlen esélyem az volt hogy egy már meglévő kapcsolatot fejlesztettem párkapcsolattá

2015. nov. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi tartott ennyi ideig ezt felismerni?
2015. nov. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hello


2/4

En soha nem sürgettem, nem vagyok egy rámenös tipus.


3/4

Köszi, hogy megosztottad a történetedet. Te teljesen más okok miatt jutottal oda ahova én de érdekes volt végig olvasni. :) Friendzone nálam nem müködik, nincsenek és nem is voltak soha nő barátaim.

2015. nov. 20. 10:43
 6/11 szaszaa11 ***** válasza:

Hali!

Az első dolog az lenne, hogy megbékélj magaddal. Amíg te saját magadnak nem tetszel, és semmi önbizalmad nincs, addig nagyon kis eséllyel fogsz lányt találni magadnak. Először magadban rakj rendet, és utána menj keresni! A nők megérzik ezt a fajta bizonytalanságot, és 30 körül a nők nagyon nagy része már stabil, és hosszantartó kapcsolatot szeretne. Ha te saját magyar is utálod, úgy gondolod, hogy ronda vagy, addig ne várd el, hogy mások ne így gondolják a környezetedben. Habár én sokkal fiatalabb vagyok nálad, és már nem vagyok szűz, de én sem rég vesztettem el, egy korodbeli lánnyal, akivel össze is jöttem. Ezért gondoltam, hogy leírom ezt neked 2 okból is:

- mert látom, hogy ő mit akar, és meséli, hogy a barátnői, akik szinglik, mit várnak egy férfitől, így ez olyan, mintha egy 30-as csaj mondta volna neked.

- mert engem is rengetegen visszautasítottak, amíg sajat magamat nem tanultam meg szsretni. Aztán ahogy sikerült, úgy sikerült is lányt találnom, szinte pillanatokon belül, sőt, még válogathattam is!

Hajrá! Szeresd meg magad!!!

Ha akarsz beszélgetni nyugodtan irj privátot.

18\F

2015. nov. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szia F/18


Köszi, hogy válaszoltál és megosztotta velem a történetedet. Szerintem itt is beszélgethetünk mert lehet, hogy másnak is segiteni tudunk ezzel.


Igen ezzel tisztában vagyok, hogy önbizalom nélkül szinte lehetetlen párt találni. A kutya is megérzi ha félsz tőle, egyből megtámad, ha egy nő megérziérzi, hogy nincs önbizalmam akkor keres mást. Végül is ha egy nőnek van választási lehetösége akkor miért érné be egy gyengébbel? Ez így oké is.


A kérdés az, hogyan lehet önbizalmat épiteni, úgy, hogy nincs mire épitkezni. Soha egy jó, kedves szót még nem kaptam nőtől. Van a nagy fekete űr és még csak a kis fénypont sem látszik, a nagy feketéböl kitörni pedig nem könnyű, ugy hogy a fény halvány szikráját sem látod.

Néha ugy érzem, hogy valami olyan után futok amire csak matematikai esély van valahol a 0,001 és 0,003 között, viszont van esély ezért nem adom fel.


Te hogyan csinálnád? Hogyan növeljem az önbizalmamat?

Arra rájöttem, hogy a félelmeimet és a gátlásosságomat le kellene győzni. De 30 év még kevés volt arra, hogy rájöjjek ezt hogyan kell.

2015. nov. 20. 11:38
 8/11 szaszaa11 ***** válasza:
Ezt sajnos csak te tudhatod, és neked kell megtalálnod a módját. Ebben más nem segíthet, max a kitartásban tud segitséget nyújtani más ember, de a hogyan?-t neked kell megtalálnod!
2015. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem szoktam írni ilyen posztokra, mert csak a sajnáltatni van itt magat a legtöbb srác. Ugyanolyan korúak vagyunk, csak nekem másképp alakult az élet mint neked. 18 évesen egy nem túl szep, de inkabb nezeznem öt átlagos lánnyal jöttem össze először, de ő is csak azért jött össze velem mert sok filmem volt, s megakarta őket nézni. A nőkről a legtöbbet a társaságukban tanulhatsz meg.

Azt gondolom, felesleges pénzkidobás a pszihomokus. Nem egy nagy ördöngösség önbizalmat épiteni. Egy valamivel kell megbaratkoznod ez a visszautasitas, miert mert az elején rengeteget fogsz kapni. Azt hiszem Edison volt, akitől megkérdeztek,300 sikertelen kísérlet utan miert vágott bele 301 edszer is. Erre Edison azt mondta ön téved, en 300 módját találtam fel, hogyan nem működik a villanykörte. Persze minden ember más,amit ajánlok első dale carnegie hogyan szerezzünk barátokat! Kegyetlen jo könyv, a másik. Pedig Brian tracey főnix szeminárium,beírod youtubeba. Jah youtube, projekt budapest, valamint nicholas victornak nézd meg az összes videóját.

2015. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Küldenél egy képet magadról? :)
2015. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!