Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek vannak perverz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek vannak perverz vágyaitok, amit kipróbálnátok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 03:06
 1/6 Clark Kent.. ***** válasza:
87%
Szerintem egy felfújható ugráló várban szeretnék kipróbálni, Sailor Moon jelmezben a kezükben egy palacsinta sütővel.
2015. nov. 20. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy űrhajón a világűrben.
2015. nov. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak olyan vagyai amiket nem fed fel ..
2015. nov. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lányoknak sokkal perverzebb vágyaik vannak, mint a fiúknak ;-) :-D
2015. nov. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Én sokszor azon szoktam gondolkodni, hogy egy tini fiúval milyen lehet. Nem tartom magam csúnya lánynak, és vannak olyan aranyos fiúk, akik nagy nehezen tudatják, hogy tetszem nekik, de izgulnak. Sokszor fantáziáltam már róla, hogy mi lenne ha egyszer belemennék ilyen kalandozásba mondjuk egy 13 éves fiúval.

most ezért kérlek ne hordjatok le minden k**vának, eszemben sincs megrontani senkit!!

Ez csak egy olyan dolog, ami izgató lenne nekem, de nem valószínű, hogy valaha is kipróbálom...

2015. nov. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze,hogyne.
2015. nov. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!