Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez? Amikor párommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Amikor párommal szeretkeznénk es epp raknám be neki nagyon faj a fitymafekemnel es olyan mint ha elszakadna (inkabb ez akkor van ha gumi nelkul csináljuk)

Figyelt kérdés

2015. nov. 20. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Rövid a féked, ne erőltesd, mert ha elszakad, akkor rohadtul fog vérezni :D ha nagyon zavar, műttesd meg.
2015. nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Orvoshoz nem akarok menni meg nem tudom van e mellékhatása esetleg korulmetelnek..valami mással nem tudnam megoldani?
2015. nov. 20. 17:45
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem metélnek körül, nekem is volt műtétem, azért javasoltam. Nekem el is szakadt :D félelmetesebb a látvány, mint amennyire veszélyes. A műtét pedig rutin, max 5 perc alatt meg van, 2-3 hét alatt felépülsz. Csak a féket vágják el elektromos vágóval, így nem fogja gátolni, hogy rendesen lehúzd a fitymád, és sosem fog feszülni.

Mert így előbb utóbb elszakad, és akkor kénytelen leszel elmenni urológushoz. Jobb megelőzni!

2015. nov. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Es hova kell mennem,hogy ezt a műtétet megcsinálják? 16eves vagyok igy is megcsinálják? Fáj es mennyibe kerul?
2015. nov. 20. 17:51
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem a tb fedezi
2015. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Urológushoz kell elmenned, ahol elpanaszolod, hogy feszül a fék. Megnézi, majd ha szerinte szükséges a műtét, akkor kapsz egy időpontot legközelebbi kórházba, ez lehet 2-3 hónap múlva is. 18 alatt azt hiszem anyukádnak is el kell kísérnie... én megúsztam anélkül hogy szülők tudnának róla, mert 24 vagyok :D teljesen ingyenes az egész! :) TB állja a műtétet, meg az urológiai vizsgálatot is.
2015. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem fáj egyáltalán, helyi érzéstelenítést kapsz. Látni sem fogsz semmit az egészből, mert el lesz takarva minden.
2015. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sikosito nem oldja meg?
2015. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De igen! Ha akkor pl a gumi miatt vagy ha nagyon nedves lesz a nőtől akkor igen de onmagaban nem
2015. nov. 20. 18:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Legalább jol fel kell izgatnod elötte a barátnödet:-) Ez gond neked? (Megoldás a sikosito, a nedves punci, a megfelelö gumi. Akkor mi a gondod? Persze ha mütetni akarsz a te dolgod.)
2015. nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!