Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, akiknek az a vágya,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, akiknek az a vágya, hogy elvehesse egy lány szüzességét, miért jó ez?

Figyelt kérdés

Több hasonlót olvastam ezen az oldalon és nem igazán értem, valaki még azt is kifogásolta, miért nem lehet mindenkinek szűz barátnője vagy már szóba sem állna olyan lánnyal, aki nem szűz...

Miért van úgy túlmisztifikálva ez a dolog?



2015. nov. 21. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Írj és elmondom :)
2015. nov. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Nincs túlmisztifikálva.Az,hogy olvastál pár ilyen kérdést az nem tükrözi a férfiak általános véleményét.
2015. nov. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%

én azért akarnék szűz lányt hogy jo legyen neki az első benyomás

nehogy valaki rosszul kezdjen neki és elmenjen a kedve a szextől

óvatosan de jol csinálom

referenciám van, leinformálható vagyok :-o :-D ;-) :-*

2015. nov. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2%
A lábamra sem húzok használt zoknit.
2015. nov. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Vannak férfiak akiket vonz az érintetlenség és hogy ők vezethetik be a lányt ebbe a számára új világba. Részemről már inkább a tapasztaltabb lányok közül választok párt, nincs már türelmem a kislányokhoz.

28F

2015. nov. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
de igen, nagyon túl van pörgetve a szüzesség dolog, de a lányoknál is. rengeteg csaj írja ki ide, hogy ő még szűz és várja, hogy a fiúk agyondicsérjék...közben a legtöbb rohadt frusztrált és alig várja, hogy elveszítse...
2015. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Mert ők maguk is azok így azt hiszik, higy így nem ciki, ha kicsi a farkuk vagy ga gyorstüzelők.
2015. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Lányok között nincs ilyen vágyú, aki elvenné egy fiú szüzességét? :)
2015. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!