Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá a párom az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a párom az anális szexre? 22. N

Figyelt kérdés
Ki szeretném egyszer próbálni, de semmit nem tudok arról, hogy őt ez undorítja, vagy azért az ő fantáziáját is izgatja. Csak így rákérdezni nem szeretnék, de már nagoyn kipróbálnám... nálatok ez hogy volt, hogy jött a dolog, megbeszéltétek? előre is köszönöm a válaszokat!

2015. nov. 21. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

mondneki kiakarod probálni...

Ennyi...

2015. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Én simán benyomtam az asszonykámnak, jó nedves volt a puncija, elsőre becsúszott. fas za volt.
2015. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miféle párkapcsolat az, ahol nem merik ezt megbeszélni egymással a felek? Nem vagytok ovisok, beszélgetni is kell egymással, nem csak lenni.
2015. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%

ha nem mered megbeszélni vele megteszem én neked

irj privit oszt megbeszélhetjük a dolgot

ki is nyallak előtte orgazmusig :-o :-D

2015. nov. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom aze xcsajom mit csinált, mert ő is ilyen félős volt, de közben vágyott rá.

Felizgatott amennyire csak tudott, egy délután csak hát akkor épp megvolt neki (modnjuk már utolsó nap volt). Akkoriban kitalálta, h addig semmiképp se sazbad, viszont már ő is kívánt, láttam.

Szóval elővette a síkosítót és kért h akkor most csusszanjak be a s. ggébe. Mivel fel voltam izgulva egyáltalán nem gondolkoztam, a dolgon. Addig teljesen hidegen hagyott. Utána viszont, megszerettem.

2015. nov. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem is kell ezt megdumálni. Egyik este szépen készülj rá a témára és mikor odakerül a sor egyszerűen odairányítod a kezét, mondjuk miközben nyalogat. Lehet elsőre kicsit meg fog lepődni, de hidd el, nem fog tiltakozni. Ha úgy látszik vevő a témára, hasra vágod magad és meglóbálod előtte a fenekedet. Ennyi. Nem kell a duma.

28F

2015. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden srác ki akarja próbálni, így "félnivalód" nincs! Inkább azért adnak kitérő választ mert sok marha van aki férfiatlannak,b€zÍsnak tartja a seggbedugást!

De ha jól besíkosítod, beleüléssel becsúsztathatod a seggóba is!

Igaz előtte érdemes tágítgatni! De azt Te is megcsinálhatod a fürdőben előtte!

Az érzés tetszeni fog neki!

sok sikert!

:-)

2015. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Csak így rákérdezni nem szeretnék..." pedig így kell.

és ha ő nem hozza fel akkor sokáig fogsz várni mert:nem igényli,undoritja,vagy elhiszi az anál ellenes lobbit és nem mer megkérni-rá,különben már szolt volna.


szóval egyenesen mondmeg neki,hogy szeeretnéd kiprobálni.

2015. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!