Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, leborotválnátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, leborotválnátok a kismama barátnőtöknek/ feleségeteknek a punciját?

Figyelt kérdés
Nagy pocakkal nem egyszerű hozzáférni de szeretne szépen karbantartott maradni odalent. Leborotválnátok a punciját ha megkérne rá? Nem ciki ilyenre megkérni? Menjen inkább kozmetikushoz?
2015. nov. 21. 21:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Előtte is, utána is leborotválnám :D
2015. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha arrol lenne szo megcsinalnam nem kerdes, de nagyon felnek hogy megcsuszik a kezem :S
2015. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Imááádnám. Még a lábait is. Amúgy pont a napokban beszélgettem ezekről egy lánnyal, hogy mit szólna hozzá, ha nem csak terhes állapotában is a pasija borotválná őt néha? Tetszett neki az ötlet, és mosolygott rajta.
2015. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A ferjem felajanlotta mindket gyereknel, de nekem ez nem fert bele, tukrokkel oldottam meg;-)
2015. nov. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Bármikor! Ha nem kismama akkor is!
2015. nov. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha megkérne, akkor természetesen megtenném, de nem ez a különleges szexuális fantáziám. :) Viszont szerintem mindketten vagyunk olyan felnőttek, hogy tudnánk kezelni a helyzetet. Persze azért az elején kicsit biztos röhögnénk. De ez szerintem majdnem olyan, min mikor kirándulás után átvizsgáljátok magatokat, hogy van e bennetek kullancs. Szóval abszolút nem gáz.
2015. nov. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nyilván ha megkér, akkor megtenném neki, egyébként terhesség nélkül is. Viszont nem gondolom, hogy attól lesz "karbantartott", hogy borotválva van, és egyébként is szőrösen szeretem.
2015. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

nem,mert a szeretem a szőrös punit.

amúgy meg simán hozzáférnek.

2015. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem voltam még kismama de azért vannak kétségeim. :D Szerintem még a cipőfűző bekötése is gondot jelenthet.
2015. nov. 21. 22:50
 10/20 anonim ***** válasza:
csak azok a nők lesznek terhesen ilyen "mindenki körülöttem forogjon" akik valami palimadárral jöttek össze.
2015. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!