Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktatok szexelni barátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dickblood kérdése:

Szoktatok szexelni barátok, haverok, esetleg vadidegenek elött?

Figyelt kérdés
Egy csomó videót találni a neten, hogy kollégiumban, vagy buliban simán egymásnak esnek mindek szeme láttára. Ez létezik vagy csak rendezett jelenet? Nem igazán értem a dolgot, mert a csajokról általában úgy kell leimádkozni a bugyit. Egy ilyen partin meg simán lekapnak egy fickót akár ketten. Ez a buli hangulat velejárója? Ilyenkor semmi nem számít? Kort és nemet is írj!
2015. nov. 21. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismerősöm látott olyat discoban hogy egy csaj a táncparkett közepén kezdte el szopni a barátját

Ismim akkor testőr volt, kérdezte a főnököt mit csináljon ezzel, aztán azt mondta semmit, ez nem zavar vizet. :D

Szóval akad ilyen

2015. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Milyen meglepő, hogy ez is egy diszkóban történt. :)


Amúgy én aztán senki emberfia előtt nem szexelek. Az rám meg a páromra tartozik, senki másra. Persze ha valakit ez izgat, akkor művelje nyugodtan, szíve-joga, de engem speciel nagyon nem vonz hogy valaki a meztelen fenekemet lesse akció közben (nem pláne a barátnőmét).

2015. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szoktunk igen, miért? 30L
2015. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dugtam már lányt a huga elött.
2015. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az kemény
2015. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!