Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha lenne pasitok jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha lenne pasitok jó pénzért megcsalnátok?

Figyelt kérdés
Mondjuk az utcan egy pasi leszolit normalisan es 1000€ fizetne ha szexelnetek vele! Oszinten irjatok koszonom! Kort is irjatok
2015. nov. 22. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
én egy vodkanariért is
2015. nov. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%

vagyis nem érte hanem miatta xD az a pia mindig kihozza belőlem a repedtsarkút:) meg a vodkaeper :$ xD

első válaszoló voltam :)

2015. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
#1-2! Én több italt is fizetnék neked! f.
2015. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Van elég pénzem így is szóval nem lenne rá szükségem. 1000 euró meg nem egy akkora összeg amúgy... :D
2015. nov. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha megtennéd akkor nem is szereted annyira? Vagy jobban vonz a változatosság?
2015. nov. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
mindenkinek megvan az ára, de nem mindenki kapja meg! van kivétel, de a nők esetében nem az a kérdés, hogy megtennék-e hanem az, hogy mennyiért!
2015. nov. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

- hölgyem, lefeküdne velem egymillió euróért?

- fú, hát egymillió euró rengeteg pénz, bejárhatnám a világot, új házat vehetnénk, bármit megadhatnék a gyerekeimnek... hát jó, rendben.

- na és tíz euróért?

- maga mit gondol mi vagyok én, ku*va?

- az hogy maga micsoda már megbeszéltük, most már csak az áron vitatkozunk

2015. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nos, erre férfiként csak annyit reagálnék: van az a pénz. Higgyétek el, bárhol, bárkinél, bármiben, van az a pénz.
2015. nov. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem. Ha szerelmes vagyok nem is kívánok másokat. Hatalmas anyagi gondnak kellene a háttérben lennie ahhoz, hogy elgondolkozzak rajta. 20
2015. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem. Biztos, hogy nem.

Ha nem lenne senkim, akkor persze más a helyzet. (Nem tudná meg senki, 1alkalmat kibírnék, és nem okoznék vele fájdalmat senkinek.) Nem lenne rám írva. És az, hogy ki mit gondol... Le$zarnám. Senkinek semmi köze hozzá.

De ha van valakim, és szeretem, az mindennél többet ér, mint belemenni egy ilyenbe.

2015. nov. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!