Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM (light) társkeresőre ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM (light) társkeresőre ez a bemutatkozó szöveg mennyire fejezi ki jól, hogy mit is - kit is keresek? Domináns FÉRFI

Figyelt kérdés

FIGYELEM! Hosszú! Csak az írjon, aki végigolvassa!


"Kedves Olvasó!



Meglepő lehet számodra ez a kezdés egy ilyen témájú oldalon. Nos, én nem gondolnám, hogy az itt leírt trágárabbnál trágárabb szavak és indulatkeltő mondatok jobban felkeltenék az érdeklődésedet a személyem iránt. De hogy miért is gondolom ezt, az nagyon egyszerű…


Az a véleményem, hogy egy domináns férfit:

- ne azért tiszteljen egy nő, mert fél tőle, hanem azért, mert kiérdemli

- ne azért tegyen a kedvemre, mert utasítom (elvárni persze elvárom), hanem mert így fejezi ki a rajongását irántam

- ne félelmet érezzen, mikor közelítek felé, hanem izgatottságot, hogy „Most vajon mi következik?”

- ne mellettem reszkessen, hanem akkor, ha nem vagyok vele

- ne én akarjam, hogy megfeleljen nekem, hanem ő akarjon megfelelni nekem.


Ezek után le is szeretném szögezni, hogy nem vagyok sem szadista sem könyörtelen, cselédtartó Úr. Domináns FÉRFI. Ennyire egyszerű.


Nő leszel mellettem, nőként foglak kezelni. Csak egyszerűen tudni fogod, hogy mit tehetsz meg, és mit nem. Tudni fogod az elvárásaimat és hogy mi a dolgod. Nem azt mondom, hogy ha szófogadatlan, engedetlen kislány leszel, akkor nem fenekelnélek el, vagy ha feleselsz, hisztizel, akkor nem mosnám ki szappannal a szádat, de a női mivoltodat minden esetben figyelembe venném.


A nyugodtság és a hidegvérűség tiszteletre méltóbb bármilyen tárgyi vagy anyagi dologtól, mert kitartást, rendíthetetlenséget és erőt sugároz. Mellettem nem a kegyelemért könyörögnél, hanem hogy tegyek végre valamit… bármit, csak kapj egy visszajelzést. Hidd el, a csend és a néma hallgatás tud nagyon kínos és fájdalmas is lenni.


Nézzünk pár példát….


Este hazajövök a munkából, te terített asztallal, meleg vacsorával vársz. (Bolondítsuk meg még jobban: vacsora előtt – ha nem abban vagyok - átveszem az öltönyömet, inggel, nyakkendővel, te pedig szépen csipkés melltartóban, francia bugyiban és harisnyakötőben csipkés harisnyával ülsz velem egy asztalhoz.) Elkezdünk enni, és te fürkészed a tekintetemet, próbálod kérdezni, hogy ízlik-e, eltaláltad-e a kívánságomat. De visszajelzésről ne is álmodj. Mikor rád tekintek, csak egy pókerarcot fogsz látni, ami mögött ott lapul a válasz, de ezt nem tudod meg… még nem… majd vacsora után…


Vagy például én reggel a szekrény előtt állok, és éppen a mai naphoz keresek egy inget. Te mögöttem állsz az ajtóban, és remeg mindened, hogy a választott ingen lesz-e olyan gyűrődés, amit nem vettél észre, ami elkerülte a figyelmedet vasalásnál. Megfordulok, és semmit nem látsz az arcomon: nyugodt légzés, hideg tekintet… a választ kutatod, de nem tudhatod… még nem… majd este kiderül… de mikor?


De itt egy másik eset: Tudod, hogy hibáztál. Valamit nem, vagy nem jól csináltál meg. Tisztában vagy vele, és azzal is, hogy én valószínűleg már tudhatok róla. Vagy nem? Én csak ülök csendben. Kérdezel, leülsz mellém, hozzám bújsz, de én csak hallgatok, maximum hidegen rád nézek… bele a szemedbe. Ezzel a nézéssel a lelkedet szaggatom szét…



Bármely esetet is vesszük, vagy csak egy hasonló szituációt, egy biztos: te minden esetben kétségek közt gyötrődnél. Nem tudnád, hogy a kéz, mely megnyugvást és oltalmat ad, este/a következő pillanatban simogatni és kényeztetni, vagy szorítani és büntetni fog. Ezekkel a kétségekkel a lelkedben őrlődnél, lehet egy egész napot, lehet csak pár órát. Egy olyan Domináns FÉRFI-ért rajonghatnál majd, aki mellett megmaradhatsz nőiesnek és valamennyire szabadnak, de mégis korlátok közt tart… illetve nem is én… hiszen… ha minden jól megy, akkor a végén te zárnád majd magadra az ajtót."


Nem tudom, hogy egyértelmű-e, de olyan partnert keresek, aki valamilyen szinten irányítható, de intelligens, kulturált és esze is van, lehet vele beszélgetni is.


Aki elítéli az erotika és a kapcsolatok ezen oldalát, annak csak mondom, hogy az elején már benne van a BDSM rövidítés!


27/F



#dominancia #társkeresés #BDSM (enyhe) párkapcsolat #Szubmisszív Nő
2015. nov. 25. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
A bemutatkozásodon fognak röhögni vagy egy hétig. :D
2015. nov. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Apa, 27 évesen ne ilyeneken járjon az eszed, hanem az életen. Amit te leírsz, azok általános és nem fontos dolgok. A család és az ágy témák az élet alapjaihoz tartoznak, ha ennél nem látsz túl, kudarcba fullad majd minden kapcsolatod. Inkább azon agyalj, hogy melyik országban nem voltál még, merre akarnál elmenni a csajoddal, melyik éttermet próbálnád ki vele, és próbáld meg ránézésre kiszúrni az ilyenre vevő csajokat.
2015. nov. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Mivel fent vagyok smpixin, és amúgy is érdekel a téma, így elolvastam... De a végére azt is megkérdőjelezem, hogy volte normális kapcsolatod, nem hogy bdsm, vagy egyáltalán tudod e mi fán terem az. Üvölt belőled az önbizalomhiány, és a tapasztalatlanság. Egy sima társkeresőn azt hiszik valami nőverő beteg vagy, egy bdsm közösségben pedig kinevetnek.


Ha normális nőt akarsz szerezni, akkor először valamilyen értéket kell mutatnod, előbb ugrik be rólad az a pulis fideszes képviselő, mint egy dom... :D

2015. nov. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha neked ilyen az érdeklődésed, akkor gondolom ilyen zenéket is hallgatsz, akkor ha becsekkolsz ilyen partykat, ott 10-ből 8 ember vevő az ilyenre.
2015. nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4%
A hármas nagyon jól mondja..:) Gondolom ő vágja ezeket, dark, goth stb. zenéket is hallgat. Itt kezdődik a belső mélység, energia, dominancia, stb..
2015. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért keresel sub nőt, hogy domináns férfi lehess? Ez tényleg nagyon lightos BDSM, inkább egyszerű szerepjáték. Ráadásul ilyen 24/7-be nem nagyon találsz partnert. Mindenesetre sok szerencsét.
2015. nov. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, lehet hogy tévedek, de egy bdsm kapcsolatnak mièrt lenne része a szeximus? Magyarán attól mert a a szex terèn vannak bizonyos extra vágyak meg szerepek mièrt kéne egy nőnek kvázi bejárónőként viselkedni?
2015. nov. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Remekül kifejezi,hogy mit keresel. Elköltöznél anyától, es kellene valaki aki vacsit főz es kimossa a rucijaid ... és BDSM-nek nevezed, hogy nem mered szóvátenni ha az asszony elsózta a kaját. Inkább fapofával megeszed. Ez ám a Dominancia.


" Ezzel a nézéssel a lelkedet szaggatom szét " ez meg díjat érdemelne. ;)

2015. nov. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szubmisszív nő vagyok, és meg kell mondjam neked, ez borzalmas. Amit leírtál az egy manipulatív, konzervatív férj viselkedése némi erotikával fűszerezve.
2015. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
Nekem tetszik :D
2015. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!