Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok a extrém fétisrö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a extrém fétisröl csak a heterok ennyire betegek?

Figyelt kérdés
MIT gondoltok azokról a fiúkról akiknek extrém fétisük van pl toilet fétis arra izgulnak ha egy lány pukizik vagy nagy wc-zik és az a álmuk hogy egy lány bele wc-zen a szájukba ti mit gondoltok róluk? Én halotam olyan férfit aki 400 ezer forintot fizetett egy lánynak hogy wc-nek használja

2015. nov. 26. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én már csináltam ilyet lánnyal. Nekem bejött
2015. nov. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Ez durva. A pisis dolgok még vállalhatóak, attól ha egészséges a partner nem lesz bajod. De a kakis dolog az már más. Attól megbetegszel. És büdi is. Nem hinném, hogy vannak lányok, akik erre izgulnak...
2015. nov. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy olyan élményem egyszer hogy a nő ilyenekre gerjedt...

Zuhanyzóba elvárta hogy lehúgyozzam, úgy análozzunk hogy neki kakilni kell dugtam és dölt ki a kaka..

kb 4-5 napig jártunk össze mindent kirpóbáltam vele. Hidd el utána az ember lehiggad..... Már csak sima szexre vágyok

2015. nov. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem. a heterok nem betegek, sőt...
2015. nov. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De ilyen undormányságot a homokosok nem szoktak csinálni mégis ö rájuk mondják hogy betegek amikor pedig pont a heteroszexualitás a betegség már tisztelet a kivételnek
2015. nov. 26. 13:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem attól függ, hogy hetero-e az illető. Bàrkit érdekelhet bàrmi, nem függ ettől.
2015. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"pont a heteroszexualitás a betegség"

Ebben a kontextusban vagy rosszul fogalmaztál, vagy valami komoly baj lehet...

2015. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
5: te átgondoltad jól ezt?
2015. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 acelsziv ***** válasza:
21%

5: Ezen felröhögtem. Próbáljatok már meg ti b u z i k gyereket csinálni aztán rájöttök, melyik felállás természetes.

Lehetnek a heteróknak aberrációi, de a ti állapototok mindennek a legalja ennél több nem is kell.

2015. nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon beteg,undorító,aki ilyenekre izgul,de hát azt csinálnak,amit akarnak,míg nem velem teszik ezt.
2015. nov. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!