Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A van rajta mit fogni csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A van rajta mit fogni csak szerintem jelenti ezt? (Kép)

Figyelt kérdés

Sok csaj löttyedt túlsúlyosként úgy definiálja magát: "legalább van rajtam mit fogni". Én ez alatt a kifejezés alatt az alábbi testalkatot szoktam érteni:


[link]


Nem kifejezetten vékony, van mell, van fenék de nem hájas a hölgyemény. Ti mit értetek a "van mit fogni" testalkat alatt? Képet is linkelhettek :)


2015. nov. 28. 14:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%

igen, ez lenne egyébként az eredeti "van mit rajta fogni" alkat...


de személy szerint a kicsit ducikkal sincs bajom egyáltalán...

2015. nov. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%

Na ne már, akkor neked milyen az átlagos vagy a vékony?


Szerintem inkább valahol itt kezdődik amiről te beszélsz: [link]

2015. nov. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
A 2. Valaszolonak osztom a velemenyet.
2015. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is erre értendő!

Bár az én ízlésembe még beleférna az is ha kb 5 kg-mal több lenne rajta. f.

2015. nov. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 ~OnLány~ ***** válasza:
57%

Nem,a Kérdező által linkelt lányon van mit fogni.

A 2. válaszolóé már duci kategória szeintem.

Nem kell ezért lepontozni,én így gondolom.

2015. nov. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%
A kerdezo linkjen nezzetek mar meg a csaj derekat, azon nincs mit fogni
2015. nov. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
73%
a 2.válaszoló által linkelt képen lévő lány/nő jól néz ki a fényképen. Csak az igazi valóéletben az ilyen duci lányoknak nagyon csúnya a pocakja,a feneke,a combja,tele narancsbőrrel...stb...már elég hanyagul néznek ki,:( igénytlenek,ha lehet így fogalmazni,nem figyelnek oda az étrendre,egészségtelen,és nem normális
2015. nov. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
65%
Kettes vagyok. Szóval azt mondjátok hogy a kérdező képén lévő lány fogyhatna?? Honnan, minek?
2015. nov. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
40%
A kérdező képén a lány 10/10. A "van mit rajta fogni" szerintem egy dicséret arra vonatkozóan, hogy nem gebe. Legalábbis én így használom. A 2. válaszló által linkelt hölgy pedig dagadt, én biztos nem fogdosnám :D
2015. nov. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Félreértés elkerülése végett a van mit fogni rajta nem egyenlő azzal hogy "fogyhatna". Ez egy pozitív jelző a nekem tetsző női alkatra. A kérdésemmel azt igyekeztem kifejezni hogy a van rajta mit fogni nem egyenlő a dagadttal. A második válaszoló által linkelt nálam már a duci kategória bőven.
2015. nov. 28. 14:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!