Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyeim! Hamar elélvezek, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Hamar elélvezek, de gyorsan újra harcra kész vagyok. Jó ez így nektek?

Figyelt kérdés
Kb. fél perc az első menet, de pár perc után újra kész vagyok egy menetre, sőt 4-5 menetet is bírok egy éjszakán. Persze ezek már hosszabbak, mint az első gyorstüzelés. Ez gondot okoz, vagy ettől még lehet jó az együttlét?

2015. nov. 28. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
verd ki előtte...
2015. nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
kerdezd anyadat
2015. nov. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem erzem ugy hogy ez a kerdes komoly lenne. De minden esetre atlagosan ez pont 4-5 ovszert jelent a szamladra:D

A filmek es a konyvek hazudnak , nem olyan zokkeno mentes ez a helyzet.

Nem talalkoztam meg ilyennel, szoval fogalmam sincs mennyire lehetne ez jo, azt se mondom hogy rossz.

18/L

2015. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Valami hasonlóra az én barátom is képes. Elég szokatlan, de én szeretem. 18/L
2015. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne:) 17/l
2015. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, mert en se birom sokaig magamban tartani, viszont par perc mulva ujra izgatott leszek!:) 18l
2015. nov. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!