Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, járt már valamelyikőtö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járt már valamelyikőtök travi sráccal? Milyen volt?

Figyelt kérdés

2015. nov. 28. 19:25
 1/6 anonim válasza:
MI AZ A TRAVI?
2015. nov. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
transzvesztita, crossdresser
2015. nov. 28. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán transzvesztita, de volt egyszer egy határeset.. Csak partykra öltözött ki vagy be, s nem kifejezetten női ruhába, de mégis csajos haspóló, smink... Akkoriban még nem alakulhatott ki rendesen a szexuális orientációm (a nemi identitászavarom egypár évvel azelőtt került nyugvópontra) s bár máskor már láttam kifestve, akkor kicsit meglepődtem s közöltem, hogy ehhez én nem vagyok eléggé leszbikus... De ezt csak úgy mondtam, illetve igenis volt benne egy nagy adag meglepődés, de eléggé kötődtünk egymáshoz. Pár hete tudom, hogy az olyat, mint én, demipanszexuálisnak nevezik (ráadásul esztétikailag messze jobban tetszenek a lányok, nagy általánosságban. van azért kivétel). S még mindig ama sráccal vagyok (aki azóta öltözött már be mágikus nyuszilánynak, de az cosplay. olyan csipkés fehérneműt sose vennék fel, de ő simán). Aki amúgy androgün, ahogy én is, vagy ne bonyolítsam? :D


Nekem izgalmas az ilyesmi :) Én se vagyok normális, unalmas is lenne.

2015. nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem pont a kérdésedre válasz, de... én crossdressernek vallom magam, eddig mindhárom barátnőm tudta, kettőnek tetszett is, bár mindkettőben volt bi hajlam.. :) 21/F
2015. nov. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy lánynak sem volt travi pasija?:)
2015. dec. 24. 11:26
 6/6 földtűz válasza:
27%

Igen.

Milyen volt? Csodálatos,megdöbbentő,vidám és megunhatatlan. :)

2016. jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!