Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti használtatok már potencianö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti használtatok már potencianövelő szert, ha igen milyen hatást tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
Én már kétszer is próbáltam de igazából semmit nem vettem észre. Azért kell nekem hogy nehogy a ráizgulás végett gond legyen.
2015. nov. 28. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ráizgulsz, akkor szerintem hiába is veszel be potencianövelőt, semmi eredménye nem lesz.

Nem kell izgulni, görcsölni. Oldódj fel, lazulj el.

Néha egyél tökmagot, fahéjas dolgokat. Egy Monster energiaital-t, ha nem rossz a szíved, vérnyomásod, nem vagy koffeinérzékeny. (ginzeng gyökér kivonatot tartalmaz) És csak akkor, ha egyébként is friss vagy.

Egyébként minden fejben dől el. Ha ezen agyalsz, nehezebb dolgod lesz.

De ha ellazulsz és jól felajzod magad, akkor nem kell tartanod semmitől.

2015. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%

Viagrát.

Egyértelműen használ,de az egésztől nem kaptam levegőt az orromon és belilult a szám,úgyhogy a fél elég belőle.

A hatás-bevétel után 30-40 perccel olyan kemény lett a farkam,mint a kő és úgy maradt,úgyhogy csak büntető kúrásoknál használom,vagy első alkalmakkor amikor fontos a jó benyomás.

2015. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!