Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők. Ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők. Ti mennyire nézitek a pasik fenekét?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy vettem egy szűk farmert ami tényleg szűk.teljesen ráfeszül a lábamra.ilyen sztreccses.viszont annyira kényelmes hogy az hihetetlen.

Csak mivel ugye feszülős így a fenekemre is feszül.és próbálom mindig úgy lejjebb húzni a pulóverem hogy eltakarja a fenekem.vagy nemtudom.ezt nem kéne szégyellni pasiként?

Lányok,mennyire szoktátok nézni a pasik fenekét?



2015. nov. 28. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem fenék-fétisem van. Szóval elég gyakran téved a tekintetem a pasik fenekére. :D
2015. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Eléggé nézik 19f
2015. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ~OnLány~ ***** válasza:
74%

Csak ha a lányokkal társaságban vagyunk,akkor mindig azt játsszuk,hogy pontozzuk,kié a legjobb :D


De én magamtól ha rá is nézek,nem vonja el mindenről a figyelmemet,de ez saját vélemény.

2015. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan deffektesnek érzem magam, de soha értettem nőként, hogy mi jó a pasik fenekében? Mármint, miért jó bámulni azt?


20L

2015. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lehet szép?

Vagy milyen a szép?

Már nem egy nő mondta, hogy jó seggem van és nem értem mit esznek rajta, mert szerintem nem nagy szám, sőt inkább nem szép :\

30/F

2015. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
én nagyon. szeretem ha szép formás, izmos, nem fokhagymagerezd :) és örülök, ha olyan a gatya, hogy látszik is. A barátomnak is nagoyn jó feneke van, látszik, hogy edz. nekem ez fontos, mert én is edzek. meg persze ízlések és pofonok, biztos van, akinek nem fontos
2015. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem nézni! :) Az tök jó, ha egy pasinak is szépen kiadja a feneke formáját a farmer. :) Úgyhogy nagyon jól tetted, hogy megvetted azt a sztreccsfarmert. :) Ne szégyelld, ha ráfeszül, mert az csak jó, nem kell azt takargatni. :) Sőt! :)


Amúgy egy pár képet tehetnél fel, hogy lássuk hogy áll rajtad. :) Elölről, oldalról, hátulról. :) Ugye jól értem, hogy ez a gatya végig feszes a lábadon? És ugye még a bokádon is feszül? :)

2015. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
de tényleg!!! tegyen már fel egy pasi képet a fenekéről!!! persze hogy megnézzük mi is a pasik fenekét!
2015. nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nézem, kedvencem a szép, kerek, férfipopsi :) A szűk farmerben külön jó :)
2015. nov. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
komolyan nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy egy ilyen típusú kérdésben, ami egyértelműen az ízlésről szól, mi a halál lehet az, amiért lepontoztok....na mindegy
2015. nov. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!