Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha a kiszemelt lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a kiszemelt lányt sikerül ágyba vinni akkor már számotokra nem lesz olyan érdekes mint előtte?

Figyelt kérdés

2015. dec. 1. 09:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

nálam nem ez a mérvadó, de erről a kérdésről pont eszembe jutott egy srác aki azt hitte milyen kis prűd a csaj akivel össze akart jönni, nagyon szerelmes volt, előtte csajozgatós típus volt, aztán kiderült, hogy a kiszemeltje elég bevállalós és nem prűd :D azóta már gyerekük is van :)

és hadd ne részletezzem miket mesélt kérés nélkül a srác :D a Duna parton a nádasban akarta a csaj...nem 1x :D meg ilyenek...


22F

2015. dec. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%
Ha szerelmes leszek, akkor utána is ugyanolyan fontos számomra, de van olyan is akit csak megdugnék és otthagynék. :) 21/F
2015. dec. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mit teljesít az ágyban :-P Felértékeli magát, vagy le ;-)
2015. dec. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Ha a kiszemelt lányt már ágyba vittem, onnantól lesz csak még érdekesebb számomra, mert én mindenből igyekszem kihozni a maximumot, ezért arra gondolok, hogy belőle mit tudnék MÉG kihozni. :) Szóval aki a maximumra vágyik lányok, az írjon. ; )
2015. dec. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
ennek semmi köze hozzá. már előtte értékesnek kell, hogy találjam, különben ágyba sem akarok menni vele.
2015. dec. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
2. vagyok A sok kihasznált nő, hogy lepontozott. :DDD
2015. dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%

# 6


Én se le nem pontoztalak, se le nem feküdtem soha életemben olyan férfival, aki "kihasználni" akart volna, de őszintén szólva nem értem a logikádat.


Aki lefeküdt veled úgy, hogy nem vagytok párkapcsolatban, abban a tudatban, hogy nem több, csak közös lepedőakrobatika, ami köztetek van, az pont ugyanúgy felfoghatja a dolgot, mint te: kihasznált téged, élő vibrátornak jó voltál egyetlen éjszakára.


(Ha meg netalán a szex sem volt neki jó élmény veled, csak a felejtős kategória, az rád nézve gáz.)

2015. dec. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
7 Engem az olyan nő nem érdekel akit csak szexre tartok jónak. Belehúzom a lompost aztán cső. Hol érdekel engem a véleménye. :DDDDD
2015. dec. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

# 8


Ettől azért még találhatsz olyan nőt, aki téged nem csak a szexre tart használhatónak.


A párkapcsolatra való alkalmasság megítélésénél, az ilyen választásoknál sem minden nőnél szempont, hogy a férfi érzelmi intelligenciája elérjen egy bizonyos szintet.

2015. dec. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

ez nagyban függ hogy milyen volt az együtt töltött intim idő. Ez olyan mint amikor végre kipróbálhatod a várva várt kocsit amit eddig csak nézegettél és rájössz, hogy nem a te autód ez.

De ez ugyan úgy lehet fordítva is, amikor a csaj rájön, hogy mégsem kell neki a pasi.

Annyi minden befolyásol ilyenkor, az elvárások, a kémia, a reakciók, mi jó kinek, fizikum és még sorolhatnám.

Nálam volt hogy egy csaj nagyon bejött, aranyos volt meg minden, randizgattunk aztán eljutottunk arra a pontra, hogy csókolózás. Na kb 2 perc csók után rájöttem, hogy "kösz nem". Nehéz ezt elmagyarázni, de valahogy csók közben semmit nem éreztem csaj iránt, sőt inkább a rossz érzés irányába mentem, biztos a kémia.


Ez amúgy igaz mindenre, első randi, első nyaralás, első bármi, utána már megeshet, hogy nem lesz olyan érdekes számodra...


Az egyetlen helyzet amire igaz a te feltételezésed ha a pasi skalpvadász és tényleg csak az indítja be, hogy lefeküdjön valakivel és máris tovább áll.

2015. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!