Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok / Nők! Volt már részete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok / Nők! Volt már részetek olyan szexben, hogy utána egy ideig nem tudtatok lábra állni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 1. 22:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Amikor megbäszott a 230, az pont ilyen volt.
2015. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt, nem is egyszer. :D (de ugyanazzal a pasival)
2015. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ha lehet kíméljetek meg olyan válaszoktól mint az #1-es...
2015. dec. 1. 22:40
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Volt igen. Olyan kemenyen dugtak szet h utana mozogni is alig birtam:D vicces volt ahogy santikaltam a furdoszoba fele
2015. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is előfordult már ilyen. Néha nagyon elkap minket a hév aztán nincs megállás :)

19l

2015. dec. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

Volt bizony. Egy (már évek óta hanyagolt) nős pasival voltam. Olyan volt, mintha minden kimaradt évet be akarna hozni. Nem láttam, nem hallottam, annyi orgazmusom volt mint még soha. Teljesen önkívületi állapotba kerültem már 20 perc után is. Brutális volt. Felállni meg se próbáltam, a felkönyökölés se jött össze egy jó darabig.

18L

2015. dec. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálam leginkább ez maszti után volt, mikor kb 2-3 hétig nem csináltam, aztán már annyira felvoltam tüzelve, hogy egymás után elmentem 5ször. Levegőt alig kaptam, úgy dobogott a szívem mint még soha, felülni nem bírtam az ágyban, nemhogy még felállni... aztán már a leülés is nehézkes volt, mert nagyon érzékeny volt a puncim.


21L

2015. dec. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Még nem volt, de kíváncsi lennék. L
2015. dec. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Ebben esetleg segíthetek :D

(csak poén)

2015. dec. 1. 23:44
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A Balatonban, mély vízben, gumicsónakban. :-)


Szárazföldi körülmények között, szilárd talajjal a lábam alatt olyan még nem, hogy ne tudtam volna lábra állni, ha nagyon muszáj lett volna, de olyan sokszor, hogy a sokadik orgazmus után totálisan kipurcanva, plusz abban a kissé módosult tudatállapotban a párom karjaiban fekve nem akartam megmozdulni sem még jó ideig, nemhogy lábra állni, és talán csak valami komoly vészhelyzet tudott volna ebből az állapotból kihozni.

2015. dec. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!