Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pár napja sétáltam az utcán,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja sétáltam az utcán, és egy lány is sétált nagyjából mellettem. Másnak is volt már ilyen érzés?

Figyelt kérdés

Szóval rettenetesen rágerjedtem, és úgy éreztem hogy ő is rám gerjedt, de nem mertem megszólítani.

csak kb. egy perc volt az egész, utána más irányba mentünk.

lányok véleményét is várom, volt-e már hasonló?


2015. dec. 2. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Ki vagy éhezve. Minden pancser srác ilyet érez, ha sikertelen és nincs nő az életében.
2015. dec. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Attól, hogy majdnem melletted sétált, még nem volt rádgerjedve.
2015. dec. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Nyomorult lúzerség level 999 :D :D :D Majdnem melletted sétált és érezted hogy rád gerjedt... :D Sírva röhögök mekkora szerencsétlen pancser vagy. :D
2015. dec. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
73%
31 éves, nő vagyok. Igazából egyszer történt velem olyan, hogy azonnal "rágerjedtem" egy srácra. De mi beszéltünk is pár szót egymással. Elképzelhetőnek tartom, hogy szavak nélkül is történhet ilyen. Azért legközelebb, ha ilyen lesz, szólítsd meg a lányt, hívd el mondjuk cukrászdába, kávéra vagy bárhova. Ha bejösz neki, menni fog. :)
2015. dec. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
4. Ügyes vagy. Bíztassuk csak, hogy másszon rá a nőkre ha ők mellette sétálnak :-\
2015. dec. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Mért ne? Maximum nemet mond a lány. Nem azt mondta, hogy zaklassa...
2015. dec. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Elég gáz. 4# hozzászóló is.
2015. dec. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mellettem naponta többször sétálnak férfiak, nők egyaránt. Ajjajj :-D
2015. dec. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
egy balek vagy kérdező!
2015. dec. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!