Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 éves nőként, ha felvetem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves nőként, ha felvetem a barátomnak, hogy szeretném kipróbálni a hármast vagy más párral, vajon mit szólna hozzá?

Figyelt kérdés
Már régóta fantáziálgatunk barátommal, hogy milyen lehetne a hármas egy 20 év feletti lánnyal vagy pasival és párral, viszont eddig még nem próbáltuk ki egyiket sem, én viszont már nagyon kíváncsi vagyok. Szerintetek beszéljek vele, hogy akkor valóban kipróbáljuk-e vagy csak fantáziálgat róla, mert én ki akarom próbálni, hogy hozzánk csatlakozzon egy másik személy.

2015. dec. 2. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt vele kell megbeszélned. Gondolom jobban fog neki tetszeni a +1 lány verzió. :-)
2015. dec. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Kitepnem a hajad szalankent xd
2015. dec. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ti tudjátok mi fér bele a kapcsolatotokba, miért tőlünk kérdezed? Honnan tudjuk :D

Van aki azonnal kidobna, hogy a szeme előtt lovagolnál egy másik palit, van aki ennek örülne.

2015. dec. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kiszeretném próbálni pasival és párral is, de csak is úgy, hogy a pasik csak lányt kényeztethetnek, csakis hetero alapon, lány lánnyal az mehet és két pasi kényeztet egy lányt is és párcsere is vagy egymás előtt, szóval sok ötletem lenne, de ezt még a barátommal kell egyeztetnem. :)
2015. dec. 2. 18:42
 5/8 nyitott fiú ***** válasza:
Hívd meg magatokhoz akit szeretnél, előtte mond meg a párodnak és jelezd hogy laza bulitszeretnél aztán picit irányítsd az estét
2015. dec. 3. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 V.M.. válasza:
biztos tetszene neki az otlet,foleg ha plusz egy lány és még ha jól is néz ki az is egy plusz pont :)
2015. dec. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagy az esély rá hogy tetszene neki, de meg kell beszéljétek a játékszabályokat!
2015. dec. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem sok kapcsolat éli túl. :-(
2016. jan. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!