Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak úgy tudok elmenni ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak úgy tudok elmenni ha nyalnak és ujjaznak egyszerre, de a barátom nagyon hamar "elfárad"? Valóban nem elég 5 perc, de nekem ez így elég kellemetlen, hogy még egyszer se volt orgazmusom a kapcsolat alatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 alkalommal voltunk együtt, ő eddig mindig kielégült.

Csinálja egy ideig majd abba hagyja, hogy fáj a nyelve meg zsibbad stb. Értem én h 15-20 perc sok idő, de ennyi nekem kellene hogy kielégüljek.


2015. dec. 2. 23:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Elemes pasi

Csiklóvibrátor

2015. dec. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
"elfárad"? Elég puhapocs "barátod" van.
2015. dec. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Tudom, de ezt leszámítva jó a kapcsolatunk és kedvelem nagyon. Viszont ez a része néha olyan kiábrándító, h csalódottan végzem mindig

Mondja h legyek türelmes, de meddig??

2015. dec. 3. 00:16
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem veled van a baj... :P A barátod addig kéne csinálja, amíg már mozgatni se tudja a karját, ha igazán jót akar neked! ;)
2015. dec. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én 2,5 éve vagyok együtt első barátommal (senki mással nem voltam soha rajta kívül,ő sem). Több, mint 2 éve élünk szexuális életet, sose mentem el szex közben. Ő mindig. Egyszerűen nem is érzem, hogy már mintha mindjárt elélveznék. Ezért szex előtt vagy után szokott nyelvvel vagy ujjal kielégíteni. Ő is elfárad egy idő után, ha szájjal csinálja, de azért 10 percig bírja (néha nekem is csak 15-20 perc alatt sikerül így elmenni). Szóval nem vagy egyedül a problémával. :) De sajnos elméletileg nem minden nő képes szex közben elmenni. Mi vagyunk a bizonyíték. Ha esetleg egyszer mégis sikerül elmenned közben, írj majd, hogy hogyan sikerült.

19L

2015. dec. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14%
Nem kell parázni, idővel minden nő képes lesz elmenni szex közben is! Nem kell így leélnetek az életet, nyugi! ;)
2015. dec. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ahoz megfelelő partner is kell.Én tudnék hüvelyit,magamnak el is érem,de a párom nem bírja csak 5-8percig,plusz méretileg is elférne egy kicsit vastagabb.
2015. dec. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg, ha elfárad, akkor vegye át a másik keze az ujja helyét...
2015. dec. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
34%
Talán próbáld meg egy tapasztaltabb FÉRFIVAL nem egy ilyen kis puhap.öcs kisfiúval...
2015. dec. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

ezek szerint te magadnak sem tudsz orgazmust okozni? vagy tudod kozben nyalni is? mert ez nem vilagos. viszont ha el tudod juttatni magad is a csucsra akkor valtoztassatok technikat. azert mert eddig csak igy tudtal eljutni, nem azt jelenti hogy ez az egyetlen modja hogy eljuss.


eleve azt sem ertem hogy mi az hogy elzsibbad a nyelve. hat akkor ha nem birja igy akkor oltse ki a nyelvet es a fejet mozgassa.


39F

2015. dec. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!