Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha már egy-két (átlagos/szép)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már egy-két (átlagos/szép) lány bevallotta nekem, hogy a társkereső oldalas profilképemtől "teljesen átázott a bugyija", akkor hogy lehet az, hogy valamelyik csajnak meg abszolút nem tetszek? 22/F

Figyelt kérdés
Ennyire megosztó lennék? De miért? Fordítva pedig nem így van. Ha van egy jól kinéző csaj, az az összes pasinak tetszik nem? És az is érdekes, hogy csak a válogatósaknak tetszek. Érdekes a nem válaogatósoknak meg pont nem !? Szerintetek hogy van ez?
2015. dec. 3. 16:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Az egyik azt is mondta, hogy maszturbált rám. Pedig nem egy csúnya, buta csaj... Szóval nem értem.
2015. dec. 3. 16:53
 2/10 anonim ***** válasza:
Küld képet és segítek :)
2015. dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincs két egyforma ember, mindenkinek más tetszik, lehet ez van a dologban.

Én is szívesen fogadnék képet, kíváncsi lettem :)

2015. dec. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Küldj képet
2015. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is kapok egy képet?:)
2015. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

élőben vallották be?

Mert a lányok olyat nem igazán csinálnak hogy profil képre maszturbálgatnak. Nem lehet, hogy pasik voltak női profillal?

2015. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Áh, biztos hogy nem pasik voltak női profillal... Nem élőben vallotta be. Azt mondta az egyik, hogy máskor képet is küld, hogy milyen lett a bugyija...
2015. dec. 3. 17:23
 8/10 A kérdező kommentje:
Meg küldött már ilyesmi képeket, meg a profilképét is váltogatja gyakran, és több képe is van fent, szóval nem hiszem...
2015. dec. 3. 17:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy kamuznak, vagy alacsonyabbak az igényeik.
2015. dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

vagy csak kökeményen sz*patnak haver :D

nincs az az épp nő aki így elkábul egy képre..

ez nem a parfüm cimű film :)

..de aztán lehet agyban 90%osok hülyítenek de akkor azok olyanok is : D

2015. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!