Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Boom Boom potencia növelő!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boom Boom potencia növelő! Vélemény?

Figyelt kérdés
2015. dec. 4. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért van szükséged ilyenre? Nem áll fel, nem bírod sokáig a szexet? Vagy valami képzelt teljesítményversenyben vagy, vagy azt hiszed, jobb lesz ettől?
2015. dec. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem semmi ilyesmi .... nincs problémám csak kiszeretném próbálni de amúgy meg azt kérdeztem hogy vélemény , azt szeretném ha olyan írna aki már használta
2015. dec. 4. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Épp ma hozta a postás, mert kíváncsivá tett a dolog. Több helyen olvastam róla, de még nem próbáltam ki. Nem tudom mikor lesz a napja, de biztosan elérkezik.


Előző válaszadónak: majd ha felnőtt leszel, s nem csak annyi lesz a dolgod hogy a net előtt üldögélj majd rájössz, hogy vannak olyan dolgok, amelyekről korábban nem tudtál, s téged is utolér. :D

2015. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is kipróbáltam potencianövelőt, igaz az gyógyszertári volt, Sildenafil. Nagyon nem ajánlatos kétes eredetű dolgokat rendelni az internetről. Ki tudja mik vannak benne, hatóanyag az elvileg nem lehet mert vényköteles.

Ha nagyon ki szeretnéd próbálni akkor menj el egy olyan magánurológushoz aki felír neked (én tudok ilyet), és akkor kapsz rendes szert. Igaz, a legtöbb helyen vény nélkül is kiadják mert nem támogatott gyógyszer.


De az általános érvényű, hogy ezek eléggé csökkentik az élvezetet, tekintettel arra hogy fejfájást okoznak és egyéb mellékhatásokat.

2015. dec. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36 éves vagyok, köszönöm, és azt gondolom, ha működik bármilyen biológiai funkcióm, nem fogok élvezetből gyógyszert vegyszert szedni, hogy a mellékhatásoktól szenvedjek, vagy hogy utána nélküle ne menjen a dolog.
2015. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!