Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-as,40-es nők! Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as,40-es nők! Hogyan reagálnátok, ha egy 20 körüli fiú bevallaná nektek, hogy rátok szokott gondolni masztizáskor?

Figyelt kérdés

2015. dec. 5. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Én majd felrobbannák az idegtol. Meg tudnám olni!
2015. dec. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Persze,majd elé állsz és elmondod neki,hogy rá gondolsz miközben vered!

Csináld meg inkább a házit!

2015. dec. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 aperitif ***** válasza:
87%
Elmesélném neki, hogy mennyivel nagyobb élmény korban hozzá illő lányokkal dugni, mint 20 évvel idősebb nőkre recskázni.
2015. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a pakliban:D
2015. dec. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3%

Kinevetném :) Csak a kisfiúk maszturbálnak...


N

2015. dec. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3%

Nem válaszolok privát üzenetekre, de erre igen, de csak itt:


Angelo Provolone

Az üzenet szövege: te nem szoktál masztizni ? akkor te is kislány vagy ?


Én nem szoktam maszturbálni. :) Tinikoromban már felfedeztem a testemet, azóta van egy FÉRFI az életemben, aki kielégít. ;)

2015. dec. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó: És akinek nincsen éppen párja, partnere az inkább élvezzen az ágyába esténként alvás közben? Mert tudod a férfiak így működnek, ha nem intézik el maguknak. De gondolom nem tudsz sok mindent rólunk, csak írod a hülyeségeidet. :D
2015. dec. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 vorarlberna ***** válasza:
100%
A nagymamám egyszer azt mondta, hogy megint talált valami újat ami feldobja az egyedül töltött napjait...
2015. dec. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
minek beszélgetnék ilyen témáról egy 20 év körüli sráccal? ha csak úgy odaállsz elé és bejelented, akkor maximum azelőtt aratsz sikert, akit meglep, hogy tetszik még valakinek. amúgy nevetséges.
2015. dec. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám neki, hogy kedves egészségére! Örülnék, hogy megnyugszik benne, ha rám gondol.
2015. dec. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!