Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexchateltetek már (bármilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexchateltetek már (bármilyen oldalon)? Milyen volt? Nem arra gondolok, amikor fizetsz valakinek hogy kamerán keresztül csináljon valamit, hanem amikor valakivel kettesben írtok (akár cammal vagy anélkül).

Figyelt kérdés

2015. dec. 5. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:

E-mailezgettem (kepekkel)

Stunning...

2015. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, cam nélkül. Egy picit passzív volt a lány, de így is jó volt. 21/F
2015. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már párszor volt.

De a tapasztalatom az, hogy nem nagyon megy a lányoknak.

24F

2015. dec. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, itt. Még anno. Azt kell írjam, 5 lányból 3-4 nagyon béna benne. Egyetlen egy olyan lányt tudnék kiemelni, aki a korát meghazudtolta (16,5 éves volt), és még szűz is volt. Nem kamu volt, megfelelő módon lecsekkoltam a hitelességét. Érdekes, hogy nála idősebb lányok is csapnivalóan írtak sokszor. Ahhh, uhh, csináld, folytasd, ehh, wooow, szókincsű válaszokkal, mikor te írsz 10-15 mondatos részt. :D

Erotikus levelezésnek indult, aztán gmail chatre vittük át.

2015. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, én is itt, de nem kamerában, csak üzenetben.

Jó volt.

2015. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt a gyakorin szoktam :)
2015. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen.

(Pasi vagyok és hetero és ez nem fog megváltozni, és nem küldöm el neked egyik csajnak se a képét, kik nekem küldtek, nem adom meg neked a skype elérhetőségüket - remélem nem hagytam ki semmit....)

2015. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!