Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl különc vagyok vagy egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl különc vagyok vagy egyszerűen nincs szerencsém a lányokkal?

Figyelt kérdés

Sokáig oda voltam egy lányért, hosszú történet, de a vége az lett, hogy nem lett semmi köztünk. Azóta beláttam, akármennyire is utálom az általánosításokat, hogy mindnek van alapja (nem mondom, hogy igazak, csak hogy nem feltétlenül légből kapottak). Emiatt eleve előítéleteim vannak a lányokról, hogy pénz, duma, tökéletes kinézetű, autós-furikázgatós pasi kell nekik. Ha nem is számít ez minden lánynál, de álszentség a részükről, hogyha tagadják, hogy egy szegény pasinak is ugyanannyi esélye van, mint egy bmw-snek. Így nem is közeledek feléjük. Emiatt már haverjaim szemében kialakult a kép, hogy nem szeretek lányokkal beszélni, meg antiszoc vagyok meg hasonlók, bár én ilyet nem mondtam nekik, tudják a "történetem".


Másik problémám, hogy amúgy sem találok és ismerek olyan lányt, akivel akár csak hasonló lenne az érdeklődési körünk, vagy csak az életfelfogásunk, a látásmódunk. Sokszor mondják nekem, hogy miért vagyok ilyen komoly, nagyon komoly vagyok és hasonlók. Persze nem úgy kell elképzelni, hogy fa arcom van mindig, de az esetek többségében, mindenhez komolyan állok hozzá és nem vagyok az a vicceskedős, jófej poénos srác, akik általában mindenkivel kijönnek. Mintha a korosztályom-beli lányok nem lennének érettek. Legalábbis a hangosabbik fele...


Matyiznom kell életem végéig, vagy egyszer talán lesz hozzám illő lány?

20F


2015. dec. 5. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el prostihoz, hogy legalább megtudd, milyen a szex.
2015. dec. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Alapvetően a szex nem hiányzik (annyira), inkább maga a társ, aminek örülnék, ha találnék.
2015. dec. 5. 22:56
 3/8 anonim ***** válasza:

A hangosabbik felével ne foglalkozz. Vannak a lányoknak is típusaik. Vannak a kertévéken szocializált plázás lányok, akiknek a bmw-s pasi kell. Vannak azok a lányok, akik ezeknek az árnyékában élnek. Vannak azok a lányok, akik szépek is és normálisak is. És még sorolhatnám.


Ahogy olvastam amit írtál neked elsősorban azért vannak előítéleteid a lányokkal kapcsolatban, mert egyrészt lehet hogy eddig olyan lányoknál próbálkoztál akiknek a bmw-s pasik kellenek, másrészt a környezetedben sok az ilyen és ebből vonsz le bizonyos következtetéseket.


Hogy a haverjaid mit gondolnak rólad, most őszintén, érdekel téged?


A szegény pasinak valóban nincs esélye, de hangsúlyozom az olyan lányoknál, akikben az a kép él, hogy a státuszuk az megnő attól, hogy bmw-s pasival járnak. Tehát ha a nők csak és kizárólag a gazdagokkal kezdenének, az emberiség már rég kihalt volna.


Ahhoz meg nem kell poénosnak lenni hogy egy adott társaságban lehessél.


Sőt, az is lehet, hogy ahogy írtad az életfelfogásod meg a látásmódod olyan, hogy kevés hozzá illő személy él a környezetedben. Lehet hogy a korodbeli lányok nem érettek, egy részük biztos, de azt ne mondjuk már ki kereken hogy a lányok hibája az egész, hogy a világ a rossz és te vagy a jó, és csak is amiatt mert ők ilyenek, bezzeg te. Mert az írásodból ez is kilátszik.


Hogy matyiznod kell-e életed végéig azt én nem tudom, de talán neked se ártana bizonyos dolgokat máshogy intézni. Első körben például megszabadulhatnál a lányokkal szembeni előítéletedtől, függetlenül attól hogy te a környezetedben mit tapasztalsz, mert nem csak az létezik.


24/L

2015. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem nem vagy különc csak a lányok felszínesek.

17/L

2015. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3


A környezetemben nem csak erre van példa, egy adott réteg alapján nem vonok le általános következtetéseket. Mint ahogy írtam is, hogy utálom ezeket, és továbbra se tartom igaznak őket, csak azt mondom, hogy van alapjuk, még ha nagyon kevés is. De ezt te is írtad, hogy a szegényebbeknek kevesebb esélyük van. Természetesen azt sem gondolom, hogy én különb vagyok náluk, mert nem. De azt például nem tartom érett gondolkodásnak, hogy többszöri szakítás után még képes összejönni a volt pasijával a lány csupán szex miatt. Vagy hogy elmegy bulizni és átmennek rajta néhányan. Vagy hogy nincs jövőképe egyáltalán, "majd lesz valami" alapon él úgy, hogy csak magával törődik.

2015. dec. 5. 23:09
 6/8 anonim ***** válasza:

De ezek részletek kérdező. Hogy a szex miatt összejön a volt pasijával, buliban hárman lecummantják a klotyóban egy óra alatt, stb stb stb. Részletek. Olyan részletek amik egyénfüggők és amúgy sem a te dolgod.


Már bocsánat de mi közöd ahhoz hogy kinek van vagy nincs-e jövőképe. Ez nem a te érett gondolkodásod, hogy most van-e jövőkép vagy nincs. Te sem gondolkodsz éretten ne haragudj.


És én azt írtam, hogy a szegényebb pasinak nincs esélyük BIZONYOS lányoknál. Ne ragadd ki a környezetéből, hogy igazolj valamit, ami szerinted úgy van.


Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja. Hogy ők így élik, az az ő dolguk. Az hogy neked erről mi a véleményed az nem jogosít fel arra, hogy ítéletet mondj akárki felett is.


Mindenki a jó nőt akarja. Te is. Neked is van egy "jó nő" képed, amibe ahogy olvaslak olyan lányok tartoznak, akik ilyen életet élnek. És az hogy te ennek nem vagy része, az zavar téged, és kapásból elítélsz mindenkit aki ebbe beletartozik. Ezt meg lehet magyarázni azzal, hogy ezek nem érett gondolkodásúak, meg nincs jövőképük, etc etc etc., de attól még ez a helyzet.

2015. dec. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem számít, hogy részletek-e vagy sem, de meg lehet belőlük ítélni egy ember személyiségét. Mind a bulis szituációból, mind a jövőképes dologból. Igazad van egyikhez sincs közöm, de aki 20 évesen azt se tudja, mit akar, az is mutat valamit. Erkölcs is van a világon. Ezzel pedig nem állt szándékomban senkit elítélni, de felelősséggel is lehet tekinteni a dolgokra, viszont ha részegen hagyod magad mindenkinek, az nem pont ilyen.


Rosszul látod, hidegen hagynak az ilyen lányok és nem is akarok "a része" lenni ennek az életstílusnak. De te is ítélkezel, holott nem is ismersz, de én ne ítéljek el senkit. De nem is ítélek, mert van pár olyan lány ismerősöm, aki rendszeresen jár bulikba, diszkóba és iszik is, mégis érintetlenül megy haza.

Nem gondolom, hogy érett vagyok, de ilyen és ehhez hasonló kalandokba nem mennék bele, mert tudom, hogy ez nem csak nekem lehetne rossz, hanem a lánynak is, legyen szó véletlen terhességről vagy lelki sérülésről.

2015. dec. 5. 23:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Na Hali!

Meg lesz a mai napi jó cselekedetem. Első probléma, lúzer srác vagy, én is ilyen voltam 20 évesen, ne aggódj ezen. Az introvertált srácok (s kb ilyen férfinem 80-85%a) az egyik hibája, az önsajnáltatás. Már megbocsáss, de ha egy nő szemével gondolkozol olvasd már el ezt az írást. Sajnáltatod magad, milyen nehéz a bányászok élete, és milyen kvrva minden nő. Ha én nő lennék, tuti nem egy ilyen lúzerrel akarnék összejönni.

Első tanácsom, úgy is tudom, hogy ez fog menni a legkönnyebben, találj valami olyat ami érdekelni fogja a lányokat, amiről lehet velük beszélgetni, olvass róla, gyüjts információt.

Második lépés, beszélgess számodra csúnya lányokkal. A férfi-női kommunikáció én úgy gondolom teljesen más mint a férfi-férfi, én például az előbbit sokkal jobban élvezem, az ugratások finomabbak, egy-egy szexuális utalás meg izgalmasabb, mintha odafingasz a haverod orra alá. De ez ízlések és pofonok. (Szerintem egyes helyzet poénok igenis tanulhatóak) Ha a kevésbbé szép lányokkal jól megy a kommunikáció, akkor kezdj el csak úgy próbálj beszédbe elegyedni, olyan lánnyal aki tetszik, az elején nem egyszerű, de hidd el nem vattacukrot tol ki magából reggelente, és ugyanúgy szörös a legjobb nők hónalja is. Akkor meg miért ne lehetne, hogy megtetszel neki.

Az, hogy felismerted, hol a személyiségedben hol a hiba egy jó kezdet, de, kezdj el dolgozni rajta, azzal, hogy alkalmazkodsz, mert ez a társas kapcsolat alapja.

Az, hogy a haverjaid mit gondolnak az meg ki tökömet érdekli? Engem a középsuliba bolondnak tartottak, de nem poénból, aztán még most is van aki még a mai napig szűz. 30f

2015. dec. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!