Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért bizalmatlan párom velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bizalmatlan párom velem szemben, ha játékos, erotikus kikötözésről van szó, miközben örömmel, élvezettel vállalja be a másik szerepet?

Figyelt kérdés

Természetesen csak erotikus szinten játszunk ilyet, és nem is rendszeresen!

Párom élvezettel köt ki, kötöz meg és szenvedéllyel szeretkezik velem, de amint felmerül, hogy szerepet cseréljünk teljes mértékben elutasítja. :-o

Nem gondoljátok, hogy ez a bizalmatlanság jele?

(mellesleg, semmi oka a bizalmatlanságra velem szemben)



2015. dec. 7. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt mégis honnan kellene tudnom? A te pasid, mi lenne, ha beszélnél vele erről?
2015. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem bizalmatlanság kérdése, én pl. szimplán pánikba esem, ha lefognak, lekötöznek. Tök mindegy, ki teszi.
2015. dec. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én pl. pont a pasid fordítottja vagyok.

Sokkal kevésbé izgat, ( csak nagyon picit ) ha lekötözhetek egy lányt, de ha egy lány akar engem irányítani... azonnal kőkemény leszek.


Ennél már csak az alázás hat rám jobban, attól vídia lesz a farkam. :D


26/g

2015. dec. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A g az milyen nem???
2015. dec. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
g mint girl :D
2015. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolom szexuálisan domináns a párod, de nem akarja kipróbálni fordítva, mert azt nem élvezné.

Te gondolom switch vagy ha mindkettőt szereted.

Mondjuk az ilyen éles elutatásítás furcsa, de kérdezd meg tőle, hogy ő mit gondol a saját bdsm beállítottságáról.

Én is switch vagyok egyébként, vannak ilyen fiúk is.

19F

2015. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A g, kérlek szépen, az "f" betű melletti karakter a billentyűzeten.


26/f

2015. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem vagyok pszihológus , de ki tudja......Sok lehetőség van. Akár az is , hogy volt valami rossz élménye ezzel kapcsolatban(pl: suliban többen lefogták valaki meg ütötte , sajnos ma ez egyre gyakoribb). De akár az is lehet, hogy erőtlennek érezné magát ha lekötöznéd. A legjobb ha beszélsz vele.
2016. febr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!