Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tenyleg jok a katonak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg jok a katonak az agyban? :D

Figyelt kérdés

Hulye kerdes tudom, de két barátnőm is állítja, hogy az eddigi szexpartnereik közül a katonak tudtak nekik...hogy is mondjam...felejthetetlen örömöket okozni.:D (állításuk szerint eddig csak 2 harcifiuval volt dolguk)

Ez igy van?!:D



2015. dec. 7. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen erre is kapnak kiképzést...
2015. dec. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

gondolom h ha katonák és héred h menetelös tempoba szexeljetek és csak 3omra menjenek el akkor jah ök biztosan jók

(1-2,1-2,1-2...) :DD

2015. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kérdező, de ez egy nagyon buta kérdés. :D

De ezt te is tudod, még le is írod. :D

Nem a brét edzik kiképzésen, hanem az állóképességet, erőnlétet, és a testi-szellemi aktivitást.

2015. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ezt nem lehet általánosítani. Sokan vannak, sokfélék. Biztos van köztük csodás szerető, meg nyúlbéla is.

A kitüntetéseket pedig nem a hálószobában teljesítettekért kapják.

2015. dec. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert vezényszóra feláll, és csak akkor lankad le ha rákiáltasz, hogy pihenj!
2015. dec. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én voltam szerződéses katona, most pedig tartalékos katona vagyok... önmagamból kiindulva azért lehet igaz az állítás mert nekünk eleve feltétel a jó általános erőnlét, edzettségi szint... az átlag ember manapság buszon ül, irodában dolgozik, vagy épp olyan fizikai melót végez ami leszívja minden erejét, túlhajszolva, nem megfelelő étkezéssel stb...
2015. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!