Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki 23 évesen szűz, ott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 23 évesen szűz, ott mekkora problémák vannak fejben?

Figyelt kérdés
mindegy hogy nő vagy férfi. de 23 évesnek már rákellene jönni,hogy nem gyerek már, mostmár elkéne kezdeni élni mert elmegy mellette az élet. szerintetek szánolomból valaki lefeküdne vele elsőként?

2015. dec. 7. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Semmilyen problémák nincsenek. Hova siessen? Neked mi közöd hozzá?
2015. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 RRR ***** válasza:
100%

semmilyen

ő(k) ilyenek...

2015. dec. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Semennyitől a hatalmas problémáig egy széles skálán valahol. Ezerféle oka lehet ennek.
2015. dec. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
csaj vagy?
2015. dec. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Miért a fejben lennének a problémák?

A lányok 99%a nem az illető világszemlélete, ideológiája alapján dönti majd el, hogy lefekszik-e vele.

2015. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

23 vagyok és szűz.

Akkor most érezzem magam alsóbbrendűnek, gyökérnek, fogyatékosnak!?

2015. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%

Attól függ, hogy miért az. Akar szexelni, csak nem tud kivel? Vagy saját döntéséből, pl nem volt még szerelmes, de csak olyannak akarja odaadni magát, akibe szerelmes?


Pl volt egy csaj, akivel ismerkedtem, nagyban mondta, hogy "az én apám nem egy büdös krv4nak nevelt, én nem fogok összevissza szexelni mindenkivel, engem csak kapcsolat érdekel". Én mondtam neki, hogy jelenelg nem akarok elköteleződni senki mellett sem, csak laza szexkapcsolat érdekel.. Aztán 2-3 nap múlva meg nyavajgott, hogy "legalább szexelni gyere át"

2015. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen elbeszélgetnék veled. Személyes ismeretség után eldöntheted, fejben mekkora problémáim vannak.
2015. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 évesen vesztettem el és szerintem úgy volt jó.

25F

2015. dec. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én 23 évesen vesztettem el, nincs probléma inkább későn érő típus vagyok, igyekszem bepótolni a kimaradt éveket :D
2015. dec. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!