Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szapioszexuális vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szapioszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Mindig is untatott a többi lány beszéde a helyes fiúkról. Nekem még nem tetszett izmos felsőtest, vagy jól ápolt külső, drága ruhába bújt fiú. Egyszerűen nem tudom ezeket figyelni, egyáltalán nem érdekelnek. És nem csak beszélek erről, ez így is van, mindig is így volt. Mindig valami belső dolog miatt tetszett meg valaki: a gondolkodása, a beszéde, az intelligenciája, na meg persze a szeretete irányomba is fontos. Nem régen találtam ezt a kifejezést, és úgy érzem teljesen illik rám.

Köszönöm aki végigolvasta! :)



2015. dec. 7. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Egyem a pici szívedet, de édi vagy. :D Több ilyen nő kéne.
2015. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Ez a mai világban igen ritka. Szerintem a barátnőm is ilyen volt, bár nem tudom mert ha valaki szerelmes a másikba akkor másként tekint rá fizikailag is. Gondolom azért ha már együtt vagy valakivel akkor számít a jó szex is. Az más kérdés, hogy nem emiatt jössz össze vele. (és ne mattól lesz jó, hogy ki hogy néz ki)
2015. dec. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Biztos..
2015. dec. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5%

Ilyenek nem léteznek.


Heteroszexuális vagy. És kész. És mellé még Homo Sapiens is mellékesen.


Sok feltűnési viszketegségben lévő ember azért találta ki azt a manapság megjelent csomó kamu szexualitást, hogy így hívják fel magukra jobban a figyelmet. Más sok ember, meg azért veszi át tőlük, hogy így tűnjön érdekesebbnek, így hívja fel magára a figyelmet.


Ha puncid van és a fütyis férfiak érdekelnek, akkor heteró vagy. Ha a puncik és fütyik is, akkor biszex vagy. Ha csak a puncik, akkor leszbikus vagy.

2015. dec. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 aladar12 ***** válasza:

ez nem ugyanaz a kategória, mint amiről te beszélsz (szerintem).

hát úgy tűnik, hogy igen, de ezzel nincs semmi gond.

2015. dec. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én hasonló vagyok, csak férfiban. Nem igazán hoznak lázba a vizuális ingerek. Sokkal inkább a gondolkodásmód, az intelligencia és a műveltség, esetleg a humor.
2015. dec. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Megmentetted a mai napomat! Végre egy egészséges lélek!

:)

2015. dec. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

" a szeretet a szemedben bárkit széppé varázsol " - FankaDeli


ez jutott eszembe erről, és örülök hogy van még ilyen .

és azzal is egyetértek aki azt írta, hogy nem kell ezt mindenképpen valami hülye néven elnevezni . egyszerűen nem a külsőségek fognak meg , és annyi

2015. dec. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ritka kincs lehetsz. :)


Kár, hogy kevés ilyen van ma már...

2015. dec. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ilyen vagyok.

Bár ilyen kifejezést még nem találtam.

Téged is lenéznek ez miatt, vagy csak nekem van "szerencsém" ezekhez?

Hány éves vagy?

2015. dec. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!