Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ti mennyi idő után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti mennyi idő után kezdtétek el évezni a szexet? Mikor éltetek át először hüvelyi orgazmust?

Figyelt kérdés
A párommal augusztus végén vesztettük el a szüzességünket, mindketten nagy korúak vagyunk. Viszont kicsit homályosak számunkra ezek a dolgok. Néha élvezem az együttlétet, esetenként viszont fáj még egy-két pózban. Hüvelyi orgazmusom pedig még nem volt, és kíváncsi lennék rá, hogyan lehetne elérni, mennyi idő kell hozzá. Tapasztalatok? Köszönöm előre is.

2015. dec. 8. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Hadd világosítsalak fel, a nők nagy részének nem is volt soha, és nem is lesz hüvelyileg érzett orgazmusa. Azért írom ezt, mert ha jártas vagy az anatómiában akkor vágnod kell, hogy a csikló beidegzése kapcsolatban áll a hüvely beidegzésével, összeköttetésben állnak fizikailag. Sokan ezt nem tudják, tehát vannak olyanok, akik hüvelyinek érzik az orgazmust (ami valójában intenzívebb, és másabb érzés, mint a csiklón érzett), mégis összességében ez is csiklói orgazmusnak számít az idegpályák elrendeződése miatt. Olvass utána.
2015. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb a 3. együttlétemen összejött. Próbálkozzatok hosszú előjátékkal, addig amíg majdnem elmész, utána lovaglópózban folytassátok, ott jobban éri inger a csiklót! Jó lesz :)
2015. dec. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem 2év után volt először hüvelyi orgazmusom..szerintem ezzel nemfogsz többet megtudni..személyként változó:)
2015. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a volt barátommal nem értem el hüvelyit annál a 2 alkalomnál, ami volt. Mindvégig úgy gondoltam, hogy nekem nem is megy. Viszont a mostani párommal első alkalommal sikerült.
2015. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem már az elsőnél hüvelyi orgazmusom volt.A párom nagyon figyelt rám,előtte rengeteget kényeztetett.Azóta is folyamatosan orgazmusom van
2016. jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Előző vagyok...szex kozbe orgazmusom
2016. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!