Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a szexpartne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a szexpartner-kereső oldalakról? Elsősorban egyéjszakás kalandok összehozására vannak berendezkedve, vagy volt már valakinek komolyabb kapcsolata ilyen oldalon szerzett ismerettségből?

Figyelt kérdés

2015. dec. 8. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Egyéjszakásra megy, tök mindegy jó-e vagy sem a szex, a pasinak utána már nem kell ugyanaz a nő még egyszer. Minek is? Ott a többi:-)


Az hogy mit mondanak előtte, nos ne légy naiv:-)

2015. dec. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló elég nagy képzavarban lehet. Az ilyen oldalakon nem a pasik válogatnak a nők közül, hanem a nők pasik közül. Van akinek az életben nem lesz egyéjszakás kalandja ilyen oldalról. :D Meg ez a hülyeség, hogy nem kell ugyanaz még egyszer...ha jó a szex, nyilván szeretné többször is ugyanazzal a személlyel. Illetve elnézést, a trófea gyűjtőknek tényleg nem kell.

Nekem pl már van több hónapja egy ilyen "szexkapcsolatom" egy oldalról, jól kijövünk és élvezzük az együttléteket. Persze az ilyen gyökér hozzáállásúaktól, mint ami az elsőnek van olyanoktól ne várj semmi jót. :D

2015. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nekem az a tapasztalatom az ilyen oldalról, hogy kamu.

Két lánynak küldtem üzenetet, két gyönyörű lánynak, és mindketten visszaírtak, beszélgettünk stb. addig, míg el nem fogyott a pénz a telomról. Utána meg még 1 hétig küldték az üzeneteiket, hogy jaj mi van veled, mért nem válaszolsz stb. Van egy olyan érzésem, hogy csak le akarják húzni az embert pénzzel. De lehet, hogy én gondolom rosszul, rossz oldalon néztem. Ha netán vannak, akiknek pozitív élményei vannak a szexoldalakkal kapcsolatban, akkor elnézést, tévedtem.

2015. dec. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem szexpartner-keresőről volt egy nagyon szép, két és fél évig tartó szerelmi viszonyom, ezen kívül pedig volt két olyan laza, "csak szex, ha összefutunk" barátságom. Az egyikkel ma is jó viszonyban vagyok, napi szinten dumálunk, csak azért nincs fizikai kapcsolat köztünk, mert én most elkötelezett kapcsolatban vagyok.

Csacsiság, hogy egy férfinak nem kell az a nő, akit egyszer megkapott. Jó szexszel nagyon sok férfit meg lehet tartani.

2015. dec. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Benne is van a nevében Szex-partner :)De ez nem azt jelenti egy éjszakáról szól csak :)


Az meg a két félen múlik hogy alakul mennyi ideig tart :)Nekem nőként csak is jó és hosszú távú Szex kapcsolataim voltak ilyen oldalról :))

2016. ápr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!