Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik hogy tényleg lassan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy tényleg lassan "kabala pasi" vagyok?

Figyelt kérdés

Tudjátok van a "Kabalapasi" c. film. A lényege az, hogy aki lefekszik a kabala pasival belátható időn belül megházasodik,vagy rátalál a szerelem.


Na hát, kezdem úgy érezni hogy megszívtam,mert az összes lány akivel utóbbi 1 évben találkoztam megházasodott vagy boldog párkapcsolatban él. Mindezt közvetlen a velem való együttlét után.


A komoly kapcsolatok elkerülnek, cserébe csak ilyen nőkkel futok össze. Van amit el lehet rontani amiért "rám van írva" hogy ne kezdeményezzen valaki komolyan?


26 éves vagyok, normális munkahellyel, igényes külsővel, precíz, férfias attitűddel.

Létezne a kabalapasi szindróma? :D



2015. dec. 9. 14:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Szép próbálkozás, majd szólj mennyien vették be. :D
2015. dec. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

Ez baromság!

És ha sokat gondolsz erre, csak bevonzod.

Ez csupán véletlen, hogy akikkel eddig lefeküdtél, megházasodtak stb. Nincs olyan, h kabalapasi...:D

2015. dec. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nem próbálkozok semmivel :D csak kíváncsi voltam hátha más is tapasztalta. Lányoknál láttam már ilyesmit :D


2-es:

Nem, nem gondolok erre a nap 24 órájában.

Annyira támadóak vagytok :D

2015. dec. 9. 14:27
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Nálam pont fordítva van, utánam egyik se tud boldog párkapcsolatban élni.
2015. dec. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Túl jó vagy 4#-es :D
2015. dec. 9. 16:23
 6/23 anonim ***** válasza:
71%

hát szívből sajnállak cimbora...tényleg...

26 évesen kijárna már neked egy normális kapcsolat, a boldogság...fogalmam sincs mi lehet az oka, hogy 1-2 szex után odébbállnak mellőled a nők és nem kellesz senkinek sem...

2015. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Némi szarkazmust vélek felfedezni de pont nem érdekel :D Köszi a véleményedet, majd zsebre rakom, közel lesz ahhoz ahova való :D
2015. dec. 9. 19:12
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Irj privatot kivancsi vagyok a sztorira:D L
2015. dec. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Én is így vagyok vele, és én is 26 vagyok. 16 éves korom óta, minden csaj akivel összejöttem, megtalálta a nagy szerelmet miután velem szakított, és több éves kapcsolatuk lett. Szerintem annyira rosszak vagyunk, hogy utánunk megbecsülik azt aki kicsivel is jobb. :D
2015. dec. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Na na :D a magad nevében beszélj :D:D:D
2015. dec. 27. 15:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!