Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőm fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm fogamzásgátlót szed, és gumi nélkül csináljuk, a síkosítást hogyan oldjuk meg?

Figyelt kérdés
Hát gondolom simán a péniszemre nem kenhetem. Nem irritálná?

2015. dec. 10. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
De. Simán a péniszre kell kenni a sikosítót.
2015. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem lennél 5 éves, akkor tudnád, hogyha felizgatod szerencsétlen lányt, akkor benedvesedik, és nem kell sikosiitó sem.
2015. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Sosem értettem a síkosítós kérdéseket.

Egyrészt a nő is nedvesedik, másrészt a szád is tele van nyállal, amit fel tudsz használni.

Van még kérdés?

2015. dec. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
45 kilós lány, nagyon szűk, nem elég ha benedvesedik... messze nem elég. Sokszor próbáltuk úgy de egyáltalán nem ment be pedig nedves volt, síkosítóval meg bement. De mondd már meg nekem ha a síkosító felesleges, mert mindig elég ha benedvesedik a lány, akkor minek gyártanak síkosítót? He
2015. dec. 11. 05:26
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Extrém esetekre gyártanak síkosítót, olyanoknak, akik nem tudnak benedvesedni, esetleg alkalmakra extra élvezetként.


De az, hogy hány kilós valaki nem függ össze azzal, mennyire nedvesedik be. Sem az, hogy mennyire szűk.


Lehet, hogy valamennyire benedvesedik, de hidd el tudna még jobban is, ha jobban, máshogy izgatnád.


A folyamatos síkosító használat amúgysem a legegészségesebb a hüvelynek, sokaknál irritációt is okozhat.

2015. dec. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Hát szerintem inkább tartson tovább az előjáték, hátha akkor nedvesebb lesz.. A síkosítót meg bárhova kenheted, bajotok nem lesz belőle, kivéve persze, ha valamelyikőtök nem allergiás rá.. Egy a baja, szörnyen ragad :/
2015. dec. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Mindenki más. Én például nagyon benevesedem, ezért soha nem kellett síkosítót használnom, viszont van olyan barátnőm, aki akármennyire fel is izgul, bármilyen hosszú is az előjáték nem tud eléggé benedvesedni ahhoz, hogy ne legyen súrlódás (fájdalom) mentes a behatolás, ő például mindig használ síkosítót.


Amúgy a kérdésre a válasz, hogy a mai síkosítók eléggé bőrbarátok, nem irritálnak, szerintem semmi bajotok nem lesz, de ha gondoljátok, próbaként kenjetek kicsit a pasid péniszére és nézzétek meg, hogy bepirosodik-e a helye (allergiás reakciót vált ki), ha nem, akkor nyugodtan használható...

2015. dec. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De gyerekek! Ott a nyálatok! Miért nem azt használjátok?
2015. dec. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!