Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mit gondoltok erről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondoltok erről a testről?

Figyelt kérdés

az érdekelne hogy manapsag miért csak a külső számít? minden lány ismerősöm az üres fejű kondis pasikra bukik, a belső senkit nem érdekel szinte... nem vagyok izmos, de személy szerint szerintem ez a test taszító, egyáltalán nem természetes, nem értem a lányoknak miért ez kell. szerintem ezek a kondisok túl sokat törődnek a testükkel, és másra nem is jut idejük, ez miért jó egy lánynak... biztos sok munka van benne, de a belső sokkal fontosabb, a lányokat mégse ez érdekli manapság, hanem csak a külső, meg a pénz... kiábrándító.



a képeket csak így tudtam kimenteni instagramról.


[link]


[link]


2015. dec. 11. 01:38
 1/7 anonim ***** válasza:
posztolj képet a te külsődről is. úgy könnyebben tudunk válaszolni.
2015. dec. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

" a lányokat mégse ez érdekli manapság, hanem csak a külső, meg a pénz... kiábrándító. "


Ne általánosíts! A pasikat meg miért csak a vékony,agyon sminkeltlányok érdeklik? Na!?

2015. dec. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

miért irigyled őket? üresfejűek, unalmasak, veled ellentétben. akkor neked csak ki kellene gyúrni valamennyire magad, heti 3x1 óra edzéssel, és közepesen egészséges táplálkozással csodákat érhetsz el.


ha erre nem vagy képes, pedig úgy érzed, hogy csak ez választ el a csajozástól, akkor viszont gyenge akaraterőd van, gyenge jellem vagy, és csak a gyakori kérdéseken panaszkodsz, és cseszed el az idődet...


ami meg a pénzt illeti, szerintem természetes, hogy a nők egy sikeres férfivel szeretnék leélni az életüket, ha megtehetik. sikeres alatt azt értem, hogy aki képes anyagilag is gondoskodni a családjáról, gyerekeiről. szerintem ez is teljesen korrekt elvárás, ha valaki hosszú távra tervez. megint felhoznám, hogy ilyen nyafogós kérdéseket teszel fel hajnali fél 2 után, amikor egy dolgos férfi, alszik, mert másnap megy munkába.


persze nem kioktatni akarlak, látod én is itt vagyok, és minő furcsaság, nekem sincs csajom, se sok pénzem, megyek is aludni... :P

2015. dec. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem az a lényeg, hogy én hogy nézek ki (amúgy nem sportolok, viszont nem vagyok kövér, átlagos testalkat, kis pocak...) de ennek ellenére el se jutok odáig a lányoknál, hogy mélyebben megismerjék a belsőmet, mert a külső alapján már egyből szelektálnak. de ha valami kövér ember ül egy menő kocsiban, akkor egyből más a helyzet, máshogy állnak hozzá ahhoz is a lányok.
2015. dec. 11. 01:52
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 És mond csak, ha egy neked nem tetsző lány próbálkozik nálad, akkor te is kiszelektálod őt, nem? Vagy te Mindenkit közel engedsz magadhoz hogy megismerhessék a belsődet? Kétlem. Amúgy meg elkezdtél panaszkodni, hogy a mai nőknek a kondis pasik tetszenek, ezt ki is fejtetted, majd hogy valami bántót még mondhass, odabiggyesztetted a végére hogy a nőket csak a pénz érdekli... Szánalmas. Nem hiszem hogy olyan nagy jellem vagy, akit megéri komolyabban megismerni.
2015. dec. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon nem tetszik. Én inkább az izmos macikat preferálom. :D
2015. dec. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem nem mozgat meg... Na erre varrjál gombot! :D
2015. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!