Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Negyvenes és afeletti pasik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyvenes és afeletti pasik, ti hogy néztek egy 20éves Nőre?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok egy ilyen lány közeledéséhez? Mernétek ilyen lanynak udvarolni? Elhinnétek,hogy tetszetek neki?

2015. dec. 11. 07:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
4%
Úgy tekèntek rájuk, mint a többi nőkre.....csak egy darab hús!
2016. jan. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

egy kacsintással és egy finom mosollyal megjegyzem, hogy

helyes csajszi (úgy, hogy hallja!)

2016. jan. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
54%

Most 60 vagyok, de még most is elhiszem.

És udvarolok 1000-rel! Abban nem vagyok biztos hogy a külsőm nagyon vonzó lenne, de a szöveg tetszik a fiatal hölgyeknek is!

F/60

2016. jan. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
93%
Szia kedves kérdező 47/f vagyok, sajnos nekem érthetetlen módon a fiatal csajok jönnek be, tavaly egy 18, most meg egy 20 éves lányba lettem szerelmes. Meg van amúgy mindenem, szép ház, nagy Bmw, fiatalos vagyok, egészséges stb. Sajnos ezeknek a lányoknak inkább fiatalok jönnek be. Ha tehát egy 20 éves lány próbàlna közeledni és tetszik is, biztos hogy összejönnék vele és imádnám, még ha a lányom lehetne akkor is
2016. ápr. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:

Utolsó. Nem félsz attól hogy korombeliek lehet hogy csak az anyagiak miatt vannak veled? Egyébként én 21 vagyok de nagyon gyakran lejátszó a gondolattal, hogy mennyire jobb lenne pl egy 35-40 év közöttiek a szex a mi dennapok és minden más. . Persze ha az a 35-40 éves nem néz ki 50nek sok olyan 35 körüli láttam már az utcán hogy muszáj volt megbamulnom és még kell hogy mondjam ,,gusztusosabbak " mint ezek a 18'20 éves izom Gyuri pocs fej gyerekek. Én ha találnék egy olyan pasit én biztos hosszú távra terveznek vele.

21/L

2016. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám, hogy csorgó nyállal, de ennél sokkal kulturáltabb és egészségesebb vagyok!

Kölcsönös szimpátia esetén szívesen kezdeményeznék vele beszélgetést, majd akár kapcsolatot is vele!

2016. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
77%
Nem hiszem hogy belemennék egy ilyen kapcsolatba. Nyilván legyezgetné a hiúságomat egy 20 éves lány közeledése, de hosszútávon nem jönnénk ki jól. Nekem 42 évesen max 35-ig visszafelé, de a 38-40 éves kor az optimális.
2016. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ hogy néz ki. Nem kor alapján választok. Hiába 20 éves ha hájas a teste, ronda a feje. És tapasztalatom szerint a szép ilyen korú lányoknak egyáltalán nem kell 40-50 éves pasi, max akkor ha nagyon de nagyon gazdag. Ha valami csoda folytán mégis közeledne felém egy 20 éves szép csaj és nem a pénzem miatt, akkor befűzném szexpartnernek.
2016. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
20 éves az még lány, nem nő... nő 30 felett kezdődik. Amúgy nincs ezzel baj bejönnek a 20as szép lányok, csak még kicsit tapasztalatlanok, nem szexre gondolok, hanem kevés az élet tapasztalat.
2016. jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!