Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Miért inkább az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miért inkább az ilyen csajokat dugnátok? (képek)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Mint a világ leggyönyörűbb nőit:

A Victoria's Secret modellek nagyon vékonyak, de folyamatosan azt hallom, h a kutyák játszanak csontokkal. Szerintem baromság, de kíváncsi vagyok...

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2015. dec. 13. 22:50
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
88%
Mindkét féle,vékony,és telt nők is szépek.Miért kérded? :)
2015. dec. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

ezt a szót alapból nem használnám, hogy "dugnék". Inkább szeretkeznék, de olyannal aki kedves, van valami jellegzetessége, egyedi arca és viselkedése van :)

20F

2015. dec. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Mert ahogy sok minden más a szépség is relatív és egyénenként változó fogalom?
2015. dec. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
24%
Azok a modellek rendellenesen soványak. Nem természetes az ilyen. Én személy szerint dugnék mindkét fajtával. A gond csak az, hogy ők nem dugnának velem.
2015. dec. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
81%
Ez hülyeség én például nagyon nem érzem vonzónak az ilyen lányokat. Szerintem Legyen azért mit fogni rajta cici popsi ilyesmi. A moddeleknel sokkal szebbeket latok. Amikor nekem tetszenek. Lány vagy kérdező?
2015. dec. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
82%

Mekkora p'csája van a másodiknak azt a k'rva életbe...

Tölteném. :P

2015. dec. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
90%
Ugye tudod, hogy senki sem egyforma? Számomra egyik képen sincs a világ leggyönyörűbb nője.
2015. dec. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
51%
De hát ezeken a modelleken is van mit fogni!
2015. dec. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
81%

mert az első lényegében a nem sportoló,étrendet hírből sem ismerő átlagtest,szerencsésebb genetikával,hogy nem megy a hasára és az úszógumira a zsír.

a második opción egyértelműen látszik,hogy étrend be van tartva,ímmel ámmal valami alibi edzést is végeznek.

az meg köztudott,hogy a nők igen kis százaléka hajlandó edzeni,étrendet betartani az egészségére minimális szinten odafigyelni,ezért logikus hogy ilyet találni nagyon ritka,ahogy szép sportos nőket is ritkaság találni.

átlag testűből meg több van.

2015. dec. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
77%
Mindet megdugnám egytől egyig.
2015. dec. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!