Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Folytatjuk valakivel a szexkap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatjuk valakivel a szexkapcsolatot, ha egyszer nem szeretjük?

Figyelt kérdés
5 hónap után,csak felbukkanni

2015. dec. 14. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Aha
2015. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"5 hónap után,csak felbukkanni" <<< Hogy mi???

Egyébként akivel szexkapcsolatban vagyunk azt nem szeretjük. Vagyis nem vagyunk belé szerelemesek, nyilván egy baráti vagy legalább haveri viszony van ami szintén a szeretet egy fajtája, de nem kell ahhoz komoly érzelem, hogy szexeljünk.

2015. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne? Szexkapcsolatnál éppen nem kell szeretni a partnert.
2015. dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szex kapcsolat nem a szerelemről szól.

Elvileg lehet folytatni, persze ha már nem mással kavar az illető:-)

2015. dec. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

persze

múltkor olvastam pont egy cikket, hogy az alkalmi és a szexkapcsolat csak idősebb, megfontolt felnőtteknek valók, mert a fiatalok a szex által előjövő érzéseket nem tudják hirtelen besorolni és azt hiszik, hogy valami szerelem alakult ki... érdekes volt

2015. dec. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 -ös voltam. Igen ezt megerősítem.

Abból a szempontból, hogy egy bizonyos idő után külön tudja választani az ember az érzelmeit és az ábrándjait.

Inkább a valóságban él. Tudja, hogy a szerelem, a fellángolás is csak ideig-óráig tart, utána jönnek a problémák, a másikban a hiba meglátása, a felnagyítása és a konfliktusok.

Akkor inkább találkozzunk ritkábban, beszélgessünk, utazzunk el valahova, de az boldogan, tartalmasan teljen!

2015. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi nem 5-ös voltam, hanem arra szerettem volna reagálni, rosszul írtam!
2015. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!