Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak nektek elegendő egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek elegendő egy pózban szexelni? Barátommal egy pár alkalommal már voltunk együtt, de mindig csak ugyan azt a pózt. Hogyan tudnék váltani? Csak szóljak közben hogy váltás vagy hogyan? 19/L

Figyelt kérdés
2015. dec. 14. 12:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
"Figyelj csak, nincs kedved más pózban is kipróbálni?"
2015. dec. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

mi 1 alkalommal is 2-3 pózban csináljuk...

mondjuk én sokáig bírom, nem 5 percesek a menetek...


22F

2015. dec. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
a párom sajnos talán 3 percig bírja, nem tudom arra is gondoltam én csinálok valamit rosszul..
2015. dec. 14. 12:56
 4/14 anonim ***** válasza:

3 perc alatt hova akarsz pózt váltani? :O max úgy lehetne, hogy mielőtt elmegy akkor váltotok, hogy kicsit tovább bírja...


el kéne húznia az időt legalább 2-3x-osára, hogy beleférjen több póz :)


22F

2015. dec. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hozd fel neki, hogy szeretnéd máshogy is. A pózváltás arra is jó hogy kicsit késleltessétek az orgazmusát. Amíg váltotok kiesik egy kicsit a megszokott ritmusból.
2015. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3 percig? Az elég ciki...
2015. dec. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 PearlDiver ***** válasza:

Milyen szexuális tapasztalatai vannak a barátodnak? Te vagy neki az első? És ő neked?

Egyrészt, szerintem vesd fel neki, hogy szívesen tennéd izgalmasabbá az együttléteiteket többféle pozitúrával. Keresgélhettek együtt, a neten van egy csomó gyűjtemény.

Másrészt ha ilyen gyorstüzelő, akkor érdemes több menetet nyomni. 20-30 perc pihenő után a másodiknál már tuti tovább fogja bírni :)

26F

2015. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nem elegendő. Mármint nekem is van kedvenc pózom, de azért hébe-hóba kell a változatosság.

Annyiban lehet a te hibád, hogy nem bírja a pasi sokáig, hogy túl jó csaj vagy vagy túl finom a puncid. A többi rajtad múlik.

2015. dec. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
dehogy elég egyetlen póz...
2015. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon fel van izgulva és csak a saját ki elégülése a cél , mond neki hogy téged is rendezen le ,vagy kezdjétek veled.

Tapasztalatlan...

2016. márc. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!