Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gond lehet szeretkezéskor,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tcsehi kérdése:

Gond lehet szeretkezéskor, mert nem elég vastag a péniszem? Első sorban lányok és nők válaszát várom, hogy miért azt lent megírom.

Figyelt kérdés
```Eddig viszonylag nem foglalkoztam vele, hogy mekkora a micsodám, de megismertem egy lányt és hát előkerült a szex téma. Nem is igazán a méretem a gond, csak hát ö még szűz, de így is tampont használ. amiből szerintem az következik, hogy elég tág odalent.

2015. dec. 16. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
azért mert tampont használ már tág? jézusom....
2015. dec. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon buta vagy, en is tampont hasznalok es nagyon szuk vagyok..16L
2015. dec. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
első voltam, megint elolvastama kérdést.. még mindig kiakadok... 22 éves vagyok és mindig tampont használtam... és szűk vagyok, kellemesen szűk, de szerencsére alkalmazkodni is tudok a férfiak méreteihez is. szóval nem attól még nem tág.. max ha öklöm méretű tampont használ
2015. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Láttad már mekkora egy tampon? :D:D
2015. dec. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és bocsi a hülye kérdésért!
2015. dec. 16. 17:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Én pl. szűk vagyok lent, és tampont használok :D
2015. dec. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

a végén még kiderül, hogy minden lány szűk!

-legalábbis szerintük...

2015. dec. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Privátban küldök képet a micsodámról kizárólag azoknak akik szerint a méret építő jellegű, érdekli őket, és tudnak véleménnyel, vagy tanáccsal szolgálni...
2015. dec. 16. 18:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez itt biztosan nem a reklám helye...:D
2015. dec. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondok véleményt, ha gondolod.
2015. dec. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!