Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem élvezem eléggé a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem eléggé a szexet? L/20

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor megkívánom, de aztán hamar megunom.Főleg az eleje jó, aztán már kevésbé érzem, talán túlnedvesedem. Pedig állítólag nagyon szűk vagyok. Elélvezni nem tudok, csak magamnak. Nem vagyok elég érzékeny? Vagy a stressz lehet?:(((
2015. dec. 16. 21:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem, a barátom nagyon figyelmes és mindent megtesz, nem ő az ok.
2015. dec. 16. 21:17
 2/7 anonim ***** válasza:
El tudsz lazulni egyáltalán?
2015. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Stressz. Próbáljátok ki a yoni masszázst.
2015. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 RRR ***** válasza:
valami zavar ,gyere rá mi az
2015. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50f próbáld meg egy tapasztalt,30-assal ,aki oda figyel mindenre. megkeresi az erogén zónáidat.kedvesen beszél hozzád,törődik veled. az ágyban egy hullám hosszon vagytok. ne a gyorstüzelő,csak nekem legyen jó pitlákokkal.
2015. dec. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 poiu ***** válasza:
Állítólag?
2015. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is ilyen volt!A volt barátjának 13 centis faraka volt.szerintem a szüzességét sem vette el rendesen.Az enyém 20/7.eleinte vérzett pedig óvatosan érzékkel csináltam.mára már jól kitágult.Eleinte tabu volt neki a sex.Rávettem,hogy masztizzon amikor nem vagyok itthon.Azóta mindig csinálja,és jó a szex nagyon Vele,sokkal nedvesebb és sokszor élvez.Lehet,hoz ezt kellene neked is.Ha akarod segitek,most is.
2015. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!