Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hulye lanynak hulye pasi okos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hulye lanynak hulye pasi okos lanynak okos pasi ez tenyleg igy mukodik?

Figyelt kérdés

2015. dec. 17. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez elég sok mindentől függ, nem törvényszerű. Az első tényező az, mit akar az ember a másiktól. Ha csak szexet, akkor gyakori felállás az okos-hülye, mivel az okos ki tudja használni a hülyét. Sok ilyet láttunk már, főleg okos pasi-hülye csaj változatban. De ha az ember szeretne egy társat, akivel tud beszélgetni meg ilyenek, akkor elengedhetetlen, hogy hasonló szinten legyenek intellektuálisan. Egy komoly kapcsolatot nehezen bírna ki egy okos ember egy hülyével.
2015. dec. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hülye fiúnak hülye lány, okos fiúnak okos lány. A kérdésben szereplő kijelentés így a helyes, nem fordítva!
2015. dec. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hat megvan egy alap inteligencia azt elvarom a pasitol is igen. Foiskolam van jo munkam... Negis ha bele szeretnek egy munkasba nem neznem h mit dolgozik. Attol meg lehet okos hogy nemtudott tovabb tanulni vagy nem tartotta lenyegesnek! Szoval nem igymukodik. Az intelingencia egy hajlektalannak is lehetne. :)
2015. dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó, még jó, hogy az intelligencia szót sem tudod leírni! Hiteles vagy :)
2015. dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem az intelligencia volt ott a legkisebb hiba :D :D
2015. dec. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3:

Nehogy azt hidd hogy a főiskola észt is ad. Nekem a leghülyébb barátnőm egyetemen tanult. A mostani barátnőmnek pedig csak érettségije van.

Én meg most végzek az egyetemen januárban.

2015. dec. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
#6: És a leghülyébb barátnőd is okosabb volt nálad? :D
2015. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, egyik sem volt okosabb. Megkockáztatom te sem lennél. Nem kérek privit, ne erőlködj.
2015. dec. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bár így működne, ahogyan írod!
2015. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!