Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mekkora volt az apénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mekkora volt az apénisz amivel eélveszettétek a szuzességeteket? Korral légysziii

Figyelt kérdés

2015. dec. 17. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

14

[link]

2015. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azzzzt a kuva, de lebontottál első..xd
2015. dec. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17cm, 17 évesen
2015. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11,7+gumi. Nem ereztem semmit.
2015. dec. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem volt nálam vonalzó és mai napig sem hordok.
2015. dec. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Joe.38 ***** válasza:
El nem tudom képzelni , hogy egy lány szerelem csök meg modort nem.figyelve szerelembe se esve ami nem szokott kimaradnj - szóval , higy méregetne és centivel zsbében járva kelve ezzel foglalkozna. Tök mindegy mekkora. Elsöre nem szokták mérni. Ez tapasztalt nöknél majd lesz szempont akkor se biztos . Ez az élet nem a szex és New York liberális agymosó sorozat ahol 40 éves kimaraddt nók pénzzel a zsebükben 150 pasi után már a méretet is figyelembe veszik. Pasi se úgy választ első nőt mekkora a bármilye is. Majd sok nő után elkezdi saját vágyait keresni. Vékony lábú alacsony vagy magas . Hosszú hajú. Szóke vagy vörös. De akkor se biztos , higy talál olyat. Tehát beköszönt a komlromisszum. Vagy hajfestéket vesz a nőjének. De ha 10 szempontból 2 nem ideális akkor kompromisszumot köt. Azaz szereti a hosszú hajút vagy a vékonyat. Attól a felesége rendes ember lehet rövid hajjal dundin. Azaz élhető vele az élet. Mert ha szereti a vékonyat hosszú hajjal. De az elbassza a pénzt , hazidik kimarad éjszaka azzal lehet együtt élni ? Ha kicsi a fwrka de becsületes azzal lehet. Ha nagy de egy bunkó akkor azzal nem akar élni az nő. Ez a farok keg mell méret ez a 28. a sorban. Nem.ez alapján dől el vagy nem ez alapján választ aki ember. Aki meg állat az menjen a szag után. Azaz válasszon méret alapján !
2015. dec. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ilyesztően nagy de azt mondta,hogy 17cm.mivel nem mértem meg mondjuk,hogy elhittem.


nem hittemel,csak füllentettem,de nagyon akartam már sexelni.


16/L

2015. dec. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
19 centi, 16 évesen. Csak jóval az első után mondta el egy félreértés miatt, de vicces volt. Nem hittem volna hogy ilyen nagy volt, bár az hogy nagy az tuti volt
2015. dec. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Nemtomkivok válasza:

Őszintén: Nem volt nálam vonalzó....

De mivel olyan pro vagyok, sztem ránézésre olyan 15-16 cm lehetett...

19/L

2015. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondja már meg valaki, hogy miért kell lepontozni a normális válaszokat? Feltett egy kérdést. Megválaszoltam. Mi ebben a gond?
2016. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!