Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik szexeltetek már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik szexeltetek már olyan csajjal nem sokkal utána, akibe már elment te vagy egy másik pasi?

Figyelt kérdés
A haverommal bevállalunk egy közös csajt. Tapasztalatokat várok, milyen volt.
2015. dec. 17. 21:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
68%

Hármast csak gumiban szabad csinálni!!!


De olyan volt, hogy a csajom felváltva szopott engem meg a haverját, a másik beleélvezett a szájába, nekem meg ezek után nem volt kedvem, undorított a szag.

2016. aug. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
79%
Olyan volt, hogy tokismeretlen csajt megdugott a haverom, miutan elaludt a csaj lefurdott es atjott az en szobamba aludni. Hat nem megdugtam en is
2016. aug. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla.
2016. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
51%
"Velem minden éjszaka pajzán, aki utánam jön ki, annak lesz a gec*m a bajszán" :D
2016. okt. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
78%
Aki egymás után több pasival is ribangóskodik, arról van egyfajta véleményem.
2016. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
igen
2017. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
39%

Nekem évekig volt ilyen, csak nem tudtam róla. Délelőtt a haverom d*gta a nőmet, délután meg én.

Érdekes érzés volt amikor kiderült, mitől viszket egy ideje.

Egy másik csajt úgy nyaltam ki, hogy előtte a hapsija beleélvezett.csak ezt elfelejtette közölni, és még lefürödni sem volt ideje/kedve.

2017. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
17! Te meg szuz vagy?
2017. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
72%

Ez a majom mar tobb mint egy eve tette fel a kerdest eloszor. Mar vagy 6 szor kiemelte. Azota tervezi egy "haverjaval" hogy ilyet csinal... szanalmas perverz puhapocs :DD

Zard vissza apukad gepet gyorsan, nehogy meglassa h miket irogatsz!inkabb ereggy vissza tanulni.

2017. jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Igen és szeretném még többször
2017. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!